Při stejné konzumaci jídla - vice hladu

Od: Datum: 06.06.12 20:38 odpovědí: 8 změna: 07.06.12 13:43

Již měsíc se potýkám se zvláštností. Jím pořád stejně, stejné možnství jídel, v tu samou hodinu, ty samé opakující se potraviny, nic se nezměnilo, není žádná stresová situace, životospráva pořád stejná již několik let, bez pohybu. Najednou ale za hodinu od poslední konzumace jídla mam zase hlad (a to jím pořád stejné množství). Nevíte čím to může být?

vždy mi na večeři stačil jeden rohlík, popřípadě krajíc chleba. Nyní jen co toto dojím za hodinu mam hlad, a pak zase. Přitom se vůbec nic nezměnilo, žádné okolnosti, faktory, léky, vše stejné třeba jako včera, před měsícem nebo před půl rokem. Jen se zvýšil hlad. Za poslední tři měsíce jsem přibrala 3 kila, ten hlad se dostavil od minulého měsíce.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.06.12 21:04
avatar

A kolik vám je roků?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: avercaa
Datum: 06.06.12 21:19

22

Od: viky®
Datum: 06.06.12 21:28
avatar

Dobrý den. Moje úvaha. Není to tím, že jíte stejné jídlo ve stejnou hodinu? Potraviny se mají střídat. Ovoce, zelenina, chleba, rohlík, těstoviny, jogurt, maso, rýže, knedlík. Proč budu jíst v 10.00 hod. jen proto, že je 10.00 hod. Když nemám hlad, tak se nebudu nutit do jídla, jen podle hodin. Najím se v půl jedenácté, protože mám na jídlo chuť. Tak je to s každým jídlem. Změňte jídelníček a čas jídla, podle hladu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: avercaa
Datum: 06.06.12 21:32

Ale nee, asi jsem se špatně vyjádřila. Nejím pořád každý den to samé, ale myslím to tak se obměnují ty samé potraviny co jim obvykle. Rohlíky, chleba, šunka, sýry, parky, ...atd... Každý den něco jiného samozřejmě.

Ráno snidám jak se probudím, nejím pravidelně přesně na minutu ve stejnou hodinu ale cca rozmení hodka, mam hlad v tu dobu tak jím. Ale večer ikdyž se najím tak mam za hodinu zase hlad, a za hodku zase... to se mi nikdy nestalo. To je pro mě divný.

Datum: 06.06.12 21:41

Asi se jen vzdycky zaplacnete,co vam ale neda vyzivu a energii.Co zkusit vyradit parky a podobne nezdrave veci.Nejsem odborniuk prez jidelnicek,ale je to logicke.Zkuste si prez odbornika vytvorit jiny.Jiz tady zaznela otazka,kolik je vam let?zalezi taky jak pracuji hormony a vsechny chemicke pochody v tele,ale zase hlavni pricina je jidelnicek,pak telo blbne.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kejki
Datum: 07.06.12 00:11

Antikoncepce, káva po jídle a pohyb. A pak už na to stačí tukové buňky, proto tlustí lidé nesnadno hubnou.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 07.06.12 11:13

Jen mě tak napadlo - co třeba těhotenství? Nemůže to být tím? Stres v práci či soukromí a podobně...?

Ohodnoceno: 2x
 
Od: avercaa
Datum: 07.06.12 13:43

Ne ne to určitě ne, mám menzes a momentálně prožívám období jako běžně. Zádný stres ani problémy, či něco co by člověka trápilo. Taky psychického rázu ten výskyt hladu nebude 100%

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.