Jde vztah vrátit zpátky?

Od: Datum: 05.06.12 17:15 odpovědí: 4 změna: 06.06.12 18:46

Dobrý večer, po 2 měsících od rozchodu jsem se sešla se svým bývalím přítelem. Začali jsme si psát, bavit se. Parkrát jsme byli venku povidali se, líbali se.. Jednou mě pozval k němu, kde jsme se bavili o našem vztahu co bylo špatně, proč jsme se vlastně rozešli. Seděli jsme vedle sebe jentak si povídali o nás, co nového a tak, objímali se, líbali se...když jsme se bavili o tom že by jsme se k sobě vrátili, řek, že je to na dobre ceste ke vztahu, jak to mám brát? Děkuju za radu. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 05.06.12 17:23
avatar

Je to na dobré cestě ke vztahu. Co Vám na tom není jasné?:) Zřejmě vážně uvažuje o znovuobnovení vztahu.

Ale pozor, aby to jen nebyly plané řeči, aby se měl s kým líbat, objímat a případně i sexovat. Leckdy tuto fintu používají pánové, co chtějí sex, ale ne závazek vztahu.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: stribrnak*
Datum: 05.06.12 17:30

jaký byl důvod vašeho vzájemného rozchodu?já tomu moc zpětně nevěřím

doplněno 05.06.12 17:59:

ještě doplnuji,že důvod ,kdy jste se poprvé rozešli se může opakovat,a pak toho můžete oba opět litovat,to je jen můj názor

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.06.12 18:46
avatar

souhlsím ,ale používají to i ženy

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.06.12 17:37
avatar

Zdravím. Řekl, že je to na dobré cestě ke vztahu... Tak to berte to jako naději. Záleží jen na Vás, jak moc se k ní chcete, nebo nechcete upínat a zda o obnovení vztahu stojíte. Nikdo Vás zde neujistí, že se k sobě vrátíte a bude vám to spolu klapat lépe, než před tím. To záleží jen na vás dvou, co do vztahu dáte, co od něj očekáváte a zda jste schopni se mít rádi v dobrém i ve zlém.

Ohodnoceno: 3x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.