Banka AXA- jaké má plusy a jaké má mínusy?

Od: Datum: 05.06.12 06:42 odpovědí: 2 změna: 06.06.12 19:02

Zvažují že změnim banku,jsem u Poštovní spořitelny a měsični započitatelný úrok ze 100000kč mi dělá 1,07kč měsičně,mám to běžný účet,ne spoříci a jsem ZTP a ti tam maji mít nějaké zvyhodněni ale ještě jsem nepřišel na to jaké.Proto se ptám na tu AXA -BANK jestli neporadíte zda to je co se tyče bankovních poplatků a úroků banka lepší,a jestli je možný výběr a vklad na jejích přepážkach to bych uvítal.Díky za osobní zkušenost z touto bankou.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: petapeta*
Datum: 05.06.12 11:09

To zvýhodnění je poplatek za vedení účtu. Místo 34 Kč měsíčně platíte pouze 8 Kč měsíčně. Další zvýhodnění je, že jeden výběr v měsíci na obchodním místě je zdarma, jinak se za výběr platí 35 Kč.

Mít větší částku na osobním účtu je nevýhodné. Máte si založit Červené konto popřípadě spořicí účet u jiné banky a prostřednictvím internetového bankovnictví si nepotřebné finanční částky převést na spořicí účet, kde jsou vyšší úrokové sazby.

Díky zvýhodnění u Era osobního účtu jsou poplatky u Poštovní spořitelny dosti výhodné. Například platba složenky přes internetové bankovnictví je za 1 Kč a to má málokterá banka.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 06.06.12 19:02
avatar

Udělejte si účet u Fio banky a nebudete platit nic. Jestli máte 100000 tak to vložte na účet u ZUNA - pouze internet - tam je úrok 3 %

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.