Jak na odmítnutí kluka

Od: Datum: 04.06.12 19:02 odpovědí: 6 změna: 05.06.12 07:48

ahoj, poradili byste mi prosím? Jeden kluk se mnou chce chodit...já se mu chystám napsat zamítavou odpověď...je fakt, že to není v něm, nemám na tohle teď zkrátka náladu, i když on je hrozně fajn...prostě si potřebuju srovnat myšlenky v hlavě. Ale psát mu- Víš jsi vážně fajn, ale...je dost ohraná odpověď a vsadim se, že by ji nevzal a já bych se s nim ještě ráda přátelila...Nenapadá vás něco?

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: poiu®
Datum: 04.06.12 19:05

Ahoj, nejlépe uděláš, když mu to řekneš přímo do očí, nežli písemně. Řekni mu své důvody, třeba na Tebe počká...

Ohodnoceno: 3x

Od: samadoma*
Datum: 04.06.12 19:08

nepsat!*stop* uděláš lepší dojem a dáš možnost k přátelství tím ,že mu budeš koukat do očí ,je to někdy těžké ,ale rozhodně upřímné a lidské;)

Datum: 04.06.12 19:19

to já vim, ale napsal mi jestli nechci jít ven, že by mu to udělalo velkou radost atd., takže když mu napíšu, že se s nim chci sejít už tak nějak bude čekat, že jsem jeho nabídku přijala...my se totiž normálně nikde jen tak nesetkáváme, bydlí docela daleko ode mě a tahat ho sem jenom abych mu řekla, že s nim nechci chodit je dost na hlavu...ale je fakt že z očí do očí je to každopádně nejlepší...

Od: jklk
Datum: 04.06.12 19:48

Na rovinu mu řekni, že se do vztahu nehrneš, máš ho ráda jako kamaráda a že se (zatim) budete jen kamarádit. Lepší je říct to přímo do očí, ale pokud jste daleko tak se to dá i napsat...

Datum: 04.06.12 19:16

Ahoj. Klidně mu napište, či povězte osobně, že nejste na vztah připravená a dáváte přednost raději přátelství. A že pevně věříte, že se to vaše přátelství tímto nenaruší, ale naopak, díky upřímnosti, upevní.

Datum: 05.06.12 07:48

Řekni mu po pravdě, to co jsi tady svěřila nám. Že je hrozně fajn, ale že na tohle zkrátka nemáš náladu, že si potřebuješ srovnat myšlenky v hlavě. Může Ti být zatím prima kamarádem, ale když ho odmítneš, ztratíš jeho přátelství. A to by byla škoda.

Jistě znáš přísloví o odříkaném krajíci. A tak je docela možné, že až to všechno promyslíš, vyčistíš si hlavu a budeš zase mít na vztah náladu, bude to právě on, ke kterému se Tvé myšlenky upnou. A pokud píšeš, že je moc fajn, bylo by to prima řešení. Tak si ta vrátka předčasně nezavírej. Hodně štěstí. *placni* Jaga.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.