Myslíte,že se do mě zamiloval?

Od: Datum: 14.11.12 19:41 odpovědí: 5 změna: 18.11.12 01:30

Dobrý den,můj kamarád se do mě asi zamiloval :) I KDYŽ TO NEVÍM JISTĚ

líbí se mi a tak by to nebyl problém... :D

Je pozorný a když má šanci si se mnou povídat,udělá to,zdraví mne jako 1. ,což se u našich kluků moc nevídá :( pozval mě i na koncert :) lmyslítte,že se mu líbím? Děkuji za odpovědi

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.11.12 19:43

Kdyz to tak citis tak asi jo , zkus natuknout neco o vztahu jakmile budete jen vy dva nekde v pohode. A pujde to uz samo

Datum: 14.11.12 19:50

Dobrý den. My si můžeme myslet cokoliv, ale důležité je, co si o tom myslíš Ty sama. Jestli se chlapci líbíš a jestli o Tebe má zájem, bys měla cítit. Zda se do Tebe zamilovat, též musíš poznat sama. To zde nikdo nepoví, nevidíme mu do hlavy, ani do srdce. Ale pokud Tě pozval na koncert, pak se něco pěkného mezi vámi možná klube...Vypadá to, že se Tě snaží zaujmout...Zda je to láska, na to budete muset přijít sami. Přeji vám jí.:)

Od: askmenow*
Datum: 14.11.12 20:21

Možná se mu líbíš, ale někomu se líbit neznamená, že se do tebe zamiloval. A nebo jsi mu třeba jen sympatická a bere tě jako kamarádku.

Datum: 14.11.12 21:11

Třeba jenom nemá s kým jít na koncert...

Od: krkovicka*
Datum: 18.11.12 01:30

Žena náznaky a signály vycítí.Tý nic necítíš?Nemyslím pach,ale řeč těla,ta doba kdy mlčí,kdy vyhledává v davu oční kontakt.Kdy si je jistý že se tě smí dotknout.Nebo ti upřeně kouká do očí a povídá tak že se zadrhne.Kdy ho můžeš nachytat že se začervena.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.