První rande vs reakce po něm

Od: Datum: 03.06.12 19:15 odpovědí: 24 změna: 04.06.12 11:47

Zdravím, mohl by mi někdo vysvětlit co si myslet o tom, když jsem byla s klukem na prvním rande (trvalo 2 dny) užasně jsme se bavili a všechno bylo naprosto perfektni a následující den mu pošlu sms a on mi na ní odpoví :) je to dobré nebo spatné znamení?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: poiu®
Datum: 03.06.12 19:18
avatar

Také zdravím, no určitě dobré! *palec*

P. S.: To muselo být zajímavé - první rande a hned dvoudenní.

doplněno 03.06.12 19:22:

No vlastně dobré pouze v případě, že Vám na SMS odpověděl pozitivně. :D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: hop®
Datum: 03.06.12 19:24
avatar

No, to že odpověděl vypadá pozitivně, ovšem záleží na obsahu SMS ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: love
Datum: 03.06.12 19:31

Napsala jsem mu, že den, který jsem s ním strávila nikdy nezapomenu, nemůžu na něj přestat myslet a že bych chtěla vrátit ten čas, kdy jsme byli spolu.. Myslím si, že kdyby o mě opravdu stál napíše něco víc než jen :) nemyslíte?

Od: poiu®
Datum: 03.06.12 19:45
avatar

No, asi nemá slov, ale zase lepší, než kdyby odpověděl: :(

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mowla*
Datum: 03.06.12 19:25

´Hrábni´ po něm všema dvaceti prsty - i kdyby jste se měli za čtrnáct dnů rozejít pro naprostou nesnášenlivost... :-D Je to dobré ( a nejen znamení) - užívejte si, blbněte ´vo dušu´...

Kruciš, kdyby mi tak bylo zase o třicet let míň...

;)

doplněno 03.06.12 19:39:

Kdyby tě nechtěl - aspoň třeba blíž poznat, vůbec ti neodepíše...

;)

Chlapi jsou potvorové...

:-D

Ohodnoceno: 1x
 
Od: love
Datum: 03.06.12 19:33

Otázka je jestli mě vůbec chce...

Od: love
Datum: 03.06.12 19:47

Myslíte, že bych mu mohla napsat, že ho chci zase vidět?

Datum: 03.06.12 20:08
avatar

Zdravím. Každý jsme jiný a cítíme i věci jinak. Kdybych napsala sms jako Vy a chlapec mi odpověděl jen usmívajícím se smajlíkem, myslela bych si, že mu za víc asi nestojím. Prsty by mu neupadly, kdyby napsal třeba jen - já to cítím stejně. Pokud se nezmohl ani na písmenko, myslela bych si, že o mne nemá zájem. A jestli mu můžete napsat, že ho chcete zase vidět? Jasně, že můžete, ale raději bych vyčkala, jestli projeví zájem sám a ozve se sám s tímto návrhem. Abyste se třeba nevnucovala. Jemu to může dělat dobře, pohladí to jeho ego, ale to může být také vše. Tak abyste nebyla nakonec zklamaná. Přála bych Vám, aby to vše, bylo oboustranné, ale zatím se mi to, bohužel, moc oboustranné nezdá z toho, co píšete. Zkuste mu dát prostor pro jednání, zda se sám ozve, či ne. Jen můj názor.

doplněno 03.06.12 20:28:

Není zač.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: love
Datum: 03.06.12 20:24

Problém je v tom, že on mi to řekl a já jemu taky, že chci znovu vidět, ale nevím co si myslet, když mi ted neodpoví, já chci mít jistotu... On je příliš krásný a může mít jakoukoliv dívku, na kterou se jenom podívá, proč by mi psal první, že mě chce zase vidět... Chtěla bych ještě říct, že jsme spolu měli sex a myslím si, že kdyby jsem ho nepřitahovala, tak ho se mnou mít nebude...

Od: krkovicka*
Datum: 03.06.12 21:22
Víte některým právě jde jen o tů díru;) kdy jste mu psala tu sms?hned?Můj názor je ten že měl napsat první.Jenže nenapsal ani nenapíše,nemá se na co těšit,proč se snažit...To krásné jste právě tím sexem zabila.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: love
Datum: 03.06.12 21:56

vlastně nešlo o sex jako takový, ale musela jsem to dopustit je prostě neodolatelný, co kdybych se s ním už nikdy neviděla... nikdo si nedokáže představit tu božskou krásnu, nejde mi samozřejmě jen o jeho nadpozemskou krásu, ale také o to jaký je, má kouzlo osobnosti a uzasný charakter... IDEÁLNÍ KLUK EXISTUJE JÁ HO NAŠLA!

Od: love
Datum: 03.06.12 21:58
Od: love
Datum: 03.06.12 21:58

...

Od: krkovicka*
Datum: 03.06.12 22:03
I kdyby byl Božský jak psala níže Im tak bych mu i já nedala.Tak stejně uvažuje spousty žen.Že jste ho našla?Bych řekla že i zároveň ztratila.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: love
Datum: 03.06.12 20:25

Ale jinak díky za váš názor!

Od: lm®
Datum: 03.06.12 20:58
avatar

No ...první rande...

a dvoudenní ,a hned sex...*ee*

Víte,já nejsem ze staré školy,ale na prvním rande bych se tedy s chlapem nevyspala ani kdyby to byl pan "Božský"...*hi*A to už mám to mladší období za sebou...

Jestli právě v tom není onen "zakopaný pes".Chlapec dosáhl všeho.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ladaadal*
Datum: 04.06.12 06:03

Jestli můžu něco za chlapskou část poradny: Já bych si nedovedl vážit holky, která mi dá na prvním rande. Prostě bych ji měl za někoho, kdo to může bez cavyků dělat kdekoli a s kýmkoli. A myslím, že většina chlapů si pak takovou nechá jen jako bokovku, kdyby ta lepší nechtěla. Ne, že bych to tak praktikoval, ale je to můj názor.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 04.06.12 08:10
avatar

Nečetla jsem to až tak do podrobna, ale: první rande a hned 2 dny? Asi si vydedukoval, že jste ke všemu ochotná, neurazte se, takové lehčí zboží. A tak toho využil. Dosáhl asi svého, co chtěl, hned při prvním rande, ani se nemusel nijak namáhat. A tak co s Vámi? Jako ten čmelák, bude hledat nyní další květinku, ze které sebere nektar.

Udělala jste chybu. Tím, že jste mu dovolila všechno, co chtěl on. A tím jste jej od sebe zahnala. Muži shání pobavení, ale současně je v nich i trochu puritánství. Ano, rádi zabrousí do cizích luhů, ale současně by pro sebe chtěli mít tu nedobytnou, která hned nerozhodí nožky a nepozve každého. Takže si užil, napil se ze studánky rozkoše, ale na stálo by asi takovou ke všemu ¨hned ochotnou partnerku nechtěl. Podle toho, jak jste se chovala k němu, usuzuje, že se budete chovat i k ostatním mužům.

Takže se příště chovejte poněkud zdrženlivěji. Jsem asi ze staré školy, vím, že se to už dneska nenosí, ale chodívali jsme na procházky, vodili se za ruku, občas nějaká ta pusa, kytička fialek a tím to končilo. Budete se mi smát, já vím, ale určitě to bylo daleko hezčí, než dnes hop na to. Měli jsme se na co těšit, pracovala fantazie. A to pěkné jsme si schovávali pro toho pravého. Já aspoň ano. A teď se mi klidně můžete smát! ;) Jaga.

doplněno 04.06.12 08:13:

Jinak LM a LADAALAL mají pravdu, chyběla Vám právě ta zdrženlivost a ne možné, že právě proto jste svého děsně krásného pana Božského od sebe odehnala. I když chlap chce sebevíc, ocení právě určitou cudnost. A ta Vám chyběla.

doplněno 04.06.12 08:15:

opravuji překlep: je možné, že právě proto...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: love
Datum: 04.06.12 09:02

Jak je vidět, nikdo nechápe mojí situaci... Jsme od sebe vzdáleni 180 km a čekali jsme na sebe dva roky (poznali jsme se přes internet) viděli jsme se pouze na fotkách, dva roky jsme si psali (nikdy ne o sexu) zřejmě si nikdo nedokáže předstait jaké to je...
Jinak sešli jsme se v pátek v 6 večer a rozloučili se v sobotu ve 3 schůzka probíhala tak, že jsme se procházeli po městě, povídali si zašli jsme na drink, dokonce mě pozval na večeři, ale já odmítla a asi po 6 hodinách mě pozval k němu do bytu, kde jsme si také povídali,
Jen chci říct, že on má holku, pokud by ji měl rád tak se se mnou nesejde a nedojde na sex.. nejde mi o závazný vztah s ním, ale spíš o to scházet ses ním

Od: love
Datum: 04.06.12 09:04

...ALE PŘESTO DĚKUJI MOC ZA VÁŠ NÁZOR ;)

 

Od: krkovicka*
Datum: 04.06.12 09:36
Love. Vy jste jela přes půl republiky pouze kvůli sexu?Těžko Vám něco napsat.Aspoň že jste měla hezky víkend.O tom že má holku,tak to už je fakt zajímavé.Jak můžete se sebou vůbec žít?
doplněno 04.06.12 10:18: Ladaadal- pravda.Stydím se za to že jsem žena aspoň v tuto chvíli.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 04.06.12 09:52

Krkovička, to víš, jiná doba... to není jako za našich mladých let*smich*

doplněno 04.06.12 11:41:

Im, máš pravdu.

Každopádně, když si tazatelka koupí pěkný a kvalitní vibrátor, bude ho mít doma a nebude muset čekat, zda přijede nebo ne. Navíc to bude podstatně morálnější*smich*. Klábosit o tom, jaký je to charakterový bůh a pak vyklopit tohle - tak to by mě nanapadlo*zed*. Holky, vy začínáte myslet jako chlapi (a hlavou to nebude).*pivo*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lm®
Datum: 04.06.12 10:54
avatar

To ladaadal® :Nemyslím,že je to dobou...I za našich mladých let toto bylo a bude...Je to o charakteru,sebeovládání se a sebeúctě...
To love:
cituji : " ...on má holku, pokud by ji měl rád tak se se mnou nesejde a nedojde na sex.. nejde mi o závazný vztah s ním, ale spíš o to scházet ses ním..."
Tímto jste měla začít svůj dotaz.Odpovědi by byly jiné.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: barun
Datum: 04.06.12 11:47

Milá love, nic jiného v tom není, jseš zkrátka zamilovaná. Vzpomínám, že jsem se taky na dálku zamilovala do muže a to tak, že jsem byla ochotna za ním jet do Švýcarska, do Zurichu, zamluvit si tam na víkend hotel a být tam jenom s ním. Blbá náhoda tomu zabránila a já dodnes lituju, že jsem tenkrát nejela a stejně ho stále miluju i když už si nepíšeme. Při pomyšlení, že se setkáme, do dneska mám husí kůži a jsem jako v horečce. Ale neříkej si, že on je krásný, a ty jsi proti němu nic, víš když mu tohle budeš říkat, tak on si to pak bude taky myslet. Protože to pravda není, určitě jsi mu milá a sympatická jinak by si tě nevybral. Víš opravdová bezduchá krása také není vše, třeba jsi mu něčím zajímavá ani o tom nevíš. Jen bych vytkla to psaní SMS a telefonování z tvé strany, dej mu čas, at se rozhodne sám, aby to nevypadalo, že ho uháníš. Múže si to tak vykládat a ty bys pak ztratila na ceně. Víš jak jsem to dělala já, dala jsem telefonní číslo, ale ne napsat, jen tak jsem mu ho řekla při loučení a bud se mu líbím tak, že si ho zapamatuje, a když ne, žádná škoda. Hned ten večer, nebo ráno už mi volali. At ti tvoje láska dlouho vydrží.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.