Jak na zivotopis

Od: Datum: 03.06.12 19:03 odpovědí: 4 změna: 04.06.12 08:14

Zdravim jak spravne napsat zivotopis i s udaji o brigadach, diky :)

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.06.12 07:41

My se kdysi ve škole učili psát životopis - takový ten doják se vší omáčkou okolo /žil jsem, byl jsem, naučil jsem se.../ To už dneska nikdo nechce, kdo by to četl. Požaduje se takzvaný STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS. Tedy - pouze jméno a příjmení, bydliště, kontakt. Vyjmenovat školy, vzdělání, základku není třeba uvádět, neboť tu má /skoro/ každý. Takže jen, co následovalo po ní.

Potom průběh zaměstnání - postupovat od nejnovějších k nejstaršímu.

Dovednosti, které mohu nabídnout: tj. řidičáky, jazyky, programy na PC, kurzy /třeba svářečský a školení a podobně. Vše jen heslovitě.

Datum, vlastnoruční podpis a to je vše. Jaga.

Ohodnoceno: 1x

Od: paaja*
Datum: 04.06.12 07:55

Viz odkaz od poiu a ještě bych chtěl dodat, že s těmi brigádami opatrně, uvést je jen v případě, že nějak souvisí s pracovním místem, o které se ucházíte, nebo byly dlouhodobé.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.06.12 08:14

Těch vzorů životopisu je moc, já používal třeba tento.

www.vosp.cz/data/ke_stazeni/pro_uchazece/cv-eu.doc

S brigádami bych byl opravdu opatrný, mnoho údajů dovede personalistu otrávit. Spíš je lepší zdůraznit vzdělávací kursy, případně rekvalifikace.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.