Jak rychle přibrat? ano přibrat!

Od: Datum: 03.06.12 11:39 odpovědí: 8 změna: 06.06.12 21:57

Dobrý den mám na Vás takovou otázku. Mám 22 let 170 cm a teď se podržte 55 Kg :( Má postava je strašně hubená, už mě nebaví poslouchat narážky, že sem podvyživenej, hubenej atd. Jen že já to mám asi v genech muj táta byl v mládí taky takovej, ale spravil se na vojně prej.
Snažím se pořádně jíst, ale někdy to prostě nejde časově kvuli práci, kde mám málo času a když přijedu sem utahanej jak pes a na jídlo nemám ani myšlenky. Snažil sem se i posilovat to šla váha drobet nahorů na 60 Kg jenže kvuli práci není už čas chodit do fitka a dodržovat pořáídně jídelníček. Navíc když se moc přejím tak mi to pak nesnese žaludek a trávím čas na WC.

Už fakt nevím co stím a proto budu rád za každou radu :)

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.06.12 12:03

musíte jíst pravidelně nejlépe 5x denně, a přidat více bílkovin!

Od: loremipsum*
Datum: 03.06.12 12:19

Pokud nemáš čas cvičit, rovnou na přibírání zapomeň. Můžeš do sebe ládovat spoustu sacharidů a bílkovin, ale přibereš maximálně tak špeky na břiše a budeš vypadat ještě vtipněji. Neříkej, že si nedokážeš najít 30 minut na cvičení? I doma se dá posilovat a i když budeš přibírat hodně pomalu, půjde to

Datum: 03.06.12 12:25

Pokud jíš pravidelně a vyváženou stravu, tak to tak bude. Nesnaž se mermomoci přibrat přejídáním, tím si nijak neprospěješ. Někdo pije jen vodu a přesto je tlustý, máme to genech. Pokud to táta přežil, tak to přežiješ určitě taky, jen změnit trochu jídelníček..

doplněno 03.06.12 12:45:

Jerry, kdoktorovi zajít můžeš, mohl by ti překontrolovat činnost štítné žlázy.

Od: jerry003
Datum: 03.06.12 12:35

PS: jíst 5x deně díky práci nejde (není na to prostě čas) přemýšlel sem nějaký doplňky stravy a občas cvičit doma, ikdyž to bude taky tak půl na půl záleží jak přijedu z práce unaven, zkoušel sem při práci cvičit ale pak mi tělo bolí ještě 2 dny a v práci to nevydržím...

ještě sem zvažoval zajít k doktoru s tímto problémen...

Od: loremipsum*
Datum: 03.06.12 13:54

Můžu se zeptat, jakou práci děláš, že jsi tak totálně vyřízenej? Pokud děláš manuálně, mohlo by stačit vylepšit jídelníček.

Datum: 05.06.12 22:11

dělám ve fabrice 3 směny+ plus posledníé dobou samej přesčas, vyrábíme ocelové rámy různých velikostí a jedem jen kusy kusy a kusy :D

Od: narf
Datum: 06.06.12 10:31

Nejúčinnější způsob, jak zvýšit hmotnost, je dlouhodobé zvýšení energie čili konzumace větších porcí, stačí o 20 až 30 procent více jídla, než jste byli dosud zvyklí. Důležité je jíst pravidelně a nevynechávat jídla. Stejně jako u hubnutí, nevynechávat snídaně, což by mělo být hodně kalorické jídlo (čokoládový dort se šlehačkou, studený bůček;)), a přidat ještě večerní svačinu. Při velké fyzické zátěži z povolání potřebujete energii cca 4000 KJ denně, ktomu by mělo asi 2000KJ přibýt.

Podle BMI vám do normální váhy chybí cca 3 kg.

Na váze opticky přidá světlé vypasované oblečení - kvůli těm posudkům z okolí doporučuji.

Datum: 06.06.12 21:57

tak problém, že ráno nejse schopen krom kafe do sebe nacpat tuhous travu tudíš moc nesnídám, vstávam v půl pátý a to muj žaludek evidentně ještě není schopen nic příjmout, ale jdu do sebe snažím se jíst často, malý jídla i před spaním a váha jde nahorů :) možná pomohlo že sem si v sugeroval i třeba že ikdyž nemám hlad tak ho mám :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.