Jak dobít kredit převodem

Od: Datum: 02.06.12 02:41 odpovědí: 16 změna: 02.06.12 20:56

Zdravím, potřeboval bych dobít telefonní kredit kamarádovi na Twist kartě.

Já můžu na svůj účet v Raiffce, můžu na PayPal, a můžu na svůj účet u O2. Ale nebudu nikam chodit.

Sedím u počítače na netu, ale nevím jak na to. Poradíte? Dík!

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 02.06.12 03:12

Všechny informace o všech možnostech jsou, překvapivě ;), zde. http://www.t-mobile.cz/web/cz…cene-tarify/kredit-a-dobijeni

Od: hop®
Datum: 02.06.12 03:20

Děkuji za snahu, to je asi tak vše.

Příště, prosím, poraďte konkrétní postup podle mých informací, nepotřebuji odkazy na weby které jsou mi naprosto k hownu, pardon, děkuji... :(

Od: askmenow*
Datum: 02.06.12 03:29

Sprostý byste být nemusel, takže bez prominutí a bez pardonu.

Poodíval jste se na ten odkaz vůbec? nikde se tam nepíše nic o Raiffce, takže asi máte smůlu přes int. bank., ale jsou tam informace o platbě kartou po netu.

Datum: 02.06.12 09:37

zaridte si internet banking,pak muzete z uctu nabijet co chcete prez net.

Datum: 02.06.12 10:40

Mám internetové bankovnictví u České spořitelny a když se tam přihlásím, mám tam na kartě platebních transakcí rubriku "mobilní plarby" (viz obrázek) a ta mi umořňuje bez problémů zaplatit kterémukoli operátotovi. Jak to má Raiffka, nevím, ale divil bych se, kdyby to od nich nešlo.

Jinak samozřejmě lzo kredit platit kartou z bankomatu, ale to holt nejde od počítače.

doplněno 02.06.12 10:41:

Obrázek

Datum: 02.06.12 11:51

Zdravím,ono ještě funguje dobíjení přes terminály SAZKA? Sem myslel že Sazka už zkrachovala.

Datum: 02.06.12 11:54

Je to jakoby dotaz ne mne, ale já o tom nic moc nevím. Vím jen tolik, že Sazka žije, ale co vše momentálně nabízí...

Od: krkovicka*
Datum: 02.06.12 20:56

Jen menší poznámka k vám.Ano sázka dobíjí ale ne ve všech dobijecich míst sázky.Někde přijímají jen loterijní tikety ale už nedobiji a někde je to obojí.

Od: lujs®
Datum: 02.06.12 12:17

Dneska už se dá dobít kredit i u pokladny v supermarketu Billa nebo Pennymarket.

Datum: 02.06.12 18:08

Ještě upřesním dotaz.

Vím, že kredit lze dobít v bankomatu spořitelny, u terminálů sazky, na benzínových pumpách, kupónem z trafiky, kartou která má CVC2/CVV2 kód, nebo u kasy v některých obchodních řetězcích, nebo z paušálu T-mobile, většinou tyto možnosti využívám.

Mám internetbanging - eKonto u Raiffeisenbank a kartu Maestro bez kontrolního kódu, tedy určenou pouze pro výběr z bankomatu, platbu kartou po internetu jsem zatím nikdy nepotřeboval, všechny transakce dělám přímo na svém účtu. A pro tuto kombinaci hledám řešení z domova, jsem na chalupě a nikde blízko není ani pumpa, ani sazka, ani kamarád s paušálem.

Pokud někdo najde nějaký konkrétní postup jak dobití provést, budu velmi vděčný!*slunce*

Datum: 02.06.12 18:56

Ta analogie postupu u čs nefunguje (to nevyžaduje kartu)? To bych se i divil. A co hepdesk u Raiffky?

(Jak to udělat pomocí paypal, nemám potuchy a skoro bych si myslel, že to nejde. Ale kdo ví?)

Datum: 02.06.12 18:59

Raiffka nemá v nabídce internetbankingu přímé dobíjení telefonních karet. Asi zkusím ten helpdesk...

Datum: 02.06.12 18:36

V době, kdy jsem byla v ovládání počítače ještě mnohem nešikovnější než dnes a kdy jsem měla podobný problém, jsem požádala dceru ve vzdáleném městě, aby kredit dobila. Pak jsem jí příležitostně ty dvě stovky dala. Je to takové velmi netechnické řešení... Ale dobito bylo během chviky. Jestli tedy sedíte u počítače, pošlete někomu blízkému, kdo má SMS avízo, mail s SOS a příslušným telefonním číslem.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 02.06.12 18:57

Ano, to je asi jediné schůdné řešení, nemusím psát SOSku, šlo o dobití jiného telefonu. Ovšem i toto řešení má háček, občas je těžké ho použít ve 2 hodiny ráno, když kredit zrovna dochází. Včerejší ituace je zatím vyřešena, teď spíš pátrám, jak to udělat příště...

Ale díky za radu! *palec*

Od: lujs®
Datum: 02.06.12 19:01

Nebo mít dobíjecí kupon ,,do zásoby".:D

Datum: 02.06.12 19:05

To také není špatný nápad, asi se tak pro "příště" zařídím.

Anebo dobít raději dříve, než nastane kritický stav.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.