Je pokuta zaplacená dobře?

Od: Datum: 31.05.12 12:10 odpovědí: 9 změna: 03.06.12 19:18

Dobrý den
dne 1.5. sem dostal tísic korun pokuty za jízdu na kole po chodníku, ujíždění policii a následná jízda v protisměrné ulici . Páni policisté měli auto Celní správy . Co se chci ale zeptat je to, že kamarád který tam byl, to šel zaplatit na policii a já sem šel na celní správu . Mám i stvrzenku, jen mám strach že sem to měl jít zaplatit na tu policii . Je to chyba? Nechci totiž čekat než mi u dveří zazvoní exekutor s dalším penály navíc . Za případné rady děkuji .


avatar
Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ladaadal*
Datum: 31.05.12 12:14
 

Tak snad máš stvrzenku, žes to zaplatil, ne? A navíc pochybuju, že kdybys měl jít platit na policii, že by tě nechal zaplatit celník. Jistě by ti řekl, že jsi na špatném místě.

 
Od: buss®
Datum: 31.05.12 12:19
 

Byl posílen státní rozpočet...

 
Od: ninja
Datum: 31.05.12 12:27
 

Opravdu je to zaplacené špatně? :( To by mi snad ta paní u pokladny řekla ne?

Datum: 31.05.12 12:41
 
avatar

Žádný strach. Doklad o zaplacení máte a kdyby jim to nepatřilo, upozornili by Vás na to.

doplněno 31.05.12 21:53:

Zaplatil jste na správném místě.

 
Od: buss®
Datum: 31.05.12 12:48
 

Řekl bych, že paní u pokladny bere peníze a o nic jiného se nezajímá, přišel někdo, uhradil... Nevidím problém na tu MP zavolat.
No a co na to § 9/3,4 z o OP?

 
Od: ninja
Datum: 31.05.12 14:11
 

No já tam šel hlavně i kvůli tomu, že na složence kterou sem dostal, byla uvedena adresa Celní správy .

Datum: 31.05.12 12:16
 
avatar

stvrzenku o zaplacení si dobře uschovejte, určitě se to vyplatí ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 31.05.12 20:47
 
avatar

ano, je to správně, celní správě!

 
Od: ninja
Datum: 03.06.12 19:18
 

Děkuju Vám za rady :) doufám teda že je to správně ale asi se půjdu na tu Celní správu poptat jestli je to v pořádku :)

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.