Dobré řeznictví v Dejvicích

Od: Datum: 30.05.12 19:26 odpovědí: 3 změna: 31.05.12 08:18

Nevíte kde je v Dejvicích (ideálně v okolí Kulaťáku) opravdu dobrá masna? Myslím tím čerstvé a kvalitní maso, milé a ochotné prodavače (porcování/mletí na požádání bez kyselých ksichtů) a hlavně kde mají i ne úplně tradiční kusy masa (zvěřina, jehněčí)...

Díky!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.05.12 06:18
avatar

Z Prahy nejsem, tedy Vás neuspokojím, ale vím o bezvadné prodejně zvěřiny v Pardubicích. Kdybyste měl cestu, nebo zájem. Snadno si to najdete na netu, majitelem je pan Šmidrkal. Nechci tady dělat reklamu, ale je to bezva prodejna, seženete zde pernatou i srstnatou zvěř, na podzim v době honů čerstvou - chlazenou, jinak mraženou. Dostanete i pěkné recepty na přípravu. My máme zvěřinu rádi, občas si tam zajedu, abych obměnila jídelníček. Pan Šmidrkal má prodejnu v Sakařově ulici /blízko kriminálu/ a nedávno otevřel další v centru města - Sladkovského ul. :-P Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.05.12 07:36
avatar
Už jsem nenakupoval maso v té lokalitě drahnou řádku let...
Pokud Vám neporadí někdo konkrétně z vlastní zkušenosti, zkuste si vyhledat heslo třeba MASO PRODEJ DEJVICE nebo podobné. Já to udělal a našel konkrétní místa s konkrétním sortimentem.
Potom bych při průzkumu vybrané prodejny napřed koukal v prodejně na háky a pulty, co tam mají, natáhl také nosem tu atmosféru, jak to u nich voní, posoudil při několika opatrných nákupech chování personálu, ceny a hlavně vyzpovídal zákaznice odcházející s nákupem. Určitě tam získáte více informací od nich, myslím, že málokterá z těch kupujících okolo kulaťáku chodí i sem na poradnu.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: narf
Datum: 31.05.12 08:18

Samozřejmě že na Dejvické, příznivé ceny - až na tu zvěřinu, ta občas je naproti v rybárně v téže ulici. Cca 50-100m od Kulaťáku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.