Jak velkou vůli má předkožka při přetahování

Od: Datum: 30.05.12 01:06 odpovědí: 9 změna: 14.07.12 19:30

ahoj, je mi 16 let. Jeste nikdy jsem neměl celou predkozku pretahnutou ve stoporenem stavu, v klidu jde pretahnou v pohodě, když jde ale do stoporeni tak lze v pohodě jen do půlky žaludu a pak už ne. Určtě ji přetáhnu ale bojím se aby se kůžička náhodou nepřetrhla. Když se dostanu do půlky, nemusím se bát že by se kůžička přetrhla? Děkuju vám moc za odpovědi

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: marisk*
Datum: 30.05.12 07:25

Čau ... viděl jsi někdy jistý film od 18 let ,,P´´? ... Předkožka se stahuje vždy uplně normápně celá až dolů. Neboj se toho. Kdyby náhodou to nešlo tak trénuj a una časem povolí ;) a půjde.

Od: poiu®
Datum: 30.05.12 07:37

Ahoj, trénovat, trénovat, trénovat a vhlčit.

Od: hohoooo
Datum: 30.05.12 14:21

Ahoj, je mi 14 a taky jsem to takhle mel.. dost to bolelo,ale jeden den se to proste spravilo. Nevin jak, ale jsem za to stastnej. Chce to cas a trenink ;) hodne stesti a pevnou vuli! :)

Datum: 30.05.12 23:27

Váš problém se nazývá fimóza a nejlepší bude, když navštívíte urologii a budete případný další postup řešit s odborníkem.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 14.06.12 08:26

když jí dá do půlky je to zbytečný, jak psali chlapci výše stačí trénink :) prostě pokaždé o milimetr níž než např minulý týden a za pár dnů je až dole... tuším že v teplé vaně to půjde nejlíp.

doplněno 14.06.12 08:28:

ze začátku je to nepříjemné až lehce bolestivé, ale časem povolí až až

doplněno 14.06.12 11:37:

kůže je elastická, když jí dostane do půlky není důvod myslet si, že se nevytáhne a je potřeba rovnou řezat... třeba to funguje jen u 99%, ale pořád dobrý :)

Datum: 14.06.12 09:24

Tento postup funguje jen u někoho a rozhodně bych ho nepovažoval za univerzální.

Ohodnoceno: 1x

Od: hop®
Datum: 14.06.12 18:53

Lorde, naprosto s Vámi souhlasím, v 16-ti letech už by asi bylo velmi rozumné s tímto problémem navšívit "ornitologa", určitě bych tento problém v tomto věku nepodceňoval! *palec*

doplněno 14.06.12 18:54:

Viz třeba http://cs.wikipedia.org/wiki/Fim%C3%B3za

Ohodnoceno: 1x

Od: bbohous*
Datum: 27.06.12 13:34

Vypadá to na krátkou uzdičku pod žaludem, ta se těžko vytahuje, je nejlépe zajít za urologem vyřeší to rychle a není potřeba obřízka.

Od: lupita*
Datum: 14.07.12 19:30

tenhle problém znám (tedy ne ze své zkušeosti :D) a určitě radím také navštívit urologa...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.