Tip na dovolenou - relax, zábava i poznání

Od: Datum: 27.05.12 15:21 odpovědí: 3 změna: 28.05.12 09:02

Ahoj,

neměl by prosím někdo tip na dobrou zahraniční dovolenou, která by splňovala naše představy? Samozřejmě, že umím projít katalogy cestovek, jde mi spíš o to, jestli někdo nemá osobní zkušenost. Děkuji.

Pokusím se nastínit, na co se ptám:

Jsme mladí, tak aby nás to nenudilo ;) Rádi se bavímě, ale máme rádi i histoii a umění.

Bydlení v hotelu, alespoň polopenze, indeálně all inclusive. Ubytování může být klidně jednodušší.

Hezké moře na koupání u hotelu.

Bazén.

Možnost z hotelu vyjít mezi lidi, takže žádný odřízlý resort - prostě něco, kde se dá dojít (popř. autobusem hromadné dopravy během chvilky) dojet někam, kde jsou třeba trhy, obchody, restaurace. ideálně i nějaké zajímavosti.

Aby byla po okolí možnost udělat výlet, asi koupuit fakultativní, na něco zajímavého, památky, nebo tak.

Letecky.

Horní (doopravdy horní) strop bych viděla 20 000 na osobu v případě all in, 15 000 s polopenzí.

Když mi poradíte konkrétní hotel, budu ráda, ale pokud víte "jen" o dobré lokalitě, vůbec nevadí, ráda se poinformuju i o místech, která by mne samotnou nenapadly.

... děkuju :)

doplněno 27.05.12 21:18:

Ještě mě napadá, že v případě doporučování konkrétního hotelu u mě mají plusové body ty hotely, které nejsou natřískané milionem rodičů s dětmi. Děti mám ráda, ale bohužel jsem se setkala se spoustou uječených nevychovaných dětí a rodičům, kteří se víc starají o to, aby jim nestihl roztát led v koktejlu.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: poiu®
Datum: 27.05.12 15:29

Ahoj, doporučil bych nějaký řecký ostrov, je tam krásně. Nevím, kdy chcete jet, ale nyní jsou super last momenty! Nebo Kypr. Podívejte se na stránky Fira...

Já byl loni ZDE a bylo to super i za dobrou cenu (13 tisíc na 7 nocí).

Od: askmenow*
Datum: 27.05.12 21:16

Děkuji, na řecké ostrovy určitě mrknu. Hotel který jste posílal je bohužel běham léta, kdy máma dovolenou, hodně nad naším rozpočtem, nevadí, omrknu jiné :)

Od: poiu®
Datum: 28.05.12 09:02

Ano, tento hotel je velmi drahý (nebýt lastu, také bych tam nejel).

Rozhodně si ale přečtěte recenze k vybraným hotelům - např. http://recenze-hotelu.invia.cz/.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.