Krvácení z krku?

Od: Datum: 25.05.12 06:19 odpovědí: 6 změna: 25.05.12 15:50

Dobrý den asi 3x do týdne vždy po ránu cítím v ustech krev mam dojem ze je to jakoby od mandlí protoze z dasni mi netece ani z nosu kdyz smrkam tak tam nic neni

je mi 21 let a jsem nekurak

jine obtize nemam teba zvetsene uzliny nekaslu ani spatne nepolykam

co by to mohlo byt ma nekdo podobne problemy?

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.05.12 06:52

Není to náhodou tím že se ve spánku omylem kousnete do tváře? Mě se to občas stává.
PS.: Nemyslím žádný velký kousanec. Většinou je to jenom malinký škrábanec.

Od: fran
Datum: 25.05.12 08:31

...Dojem nebo fakt? Citlivá dáseň s malou nehojící se rankou, klidně někde vzadu v puse...? Nějaký zub nebo dáseň nepatrně hnisá do dutiny...Taky to může být chuť jenom připomínající krev, máme v těle asi 10000 bakterií, každé produkují své "vůně"...

Od: n3ss3r
Datum: 25.05.12 08:42

Zdravim ja myslim ze ze zubu to neni kdyz polykam tak to citim uplne v krku jakoby a v use mam

Datum: 25.05.12 15:50

Kloktejte si salveji a 1 salek denne vypijte,treba jen nejake bakterie.na ORL pro jistotu take.

Datum: 25.05.12 10:09

Zajdete na ORL.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 25.05.12 10:52

Asi pro dobrý pocit opravdu k lékaři. Může to být leccos, třeba nějaký výrůstek v krku nebo v jícnu, který se dráždí procházejícím jídlem a nebo i malý nádorek. V každém případě by to chtělo zkontrolovat lékařem.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.