Chodit s kamarádkou?

Od: Datum: 23.05.12 20:52 odpovědí: 9 změna: 23.05.12 22:13

Zdravim

Mam dobrou kamarádku a rád bychs ní chodil ale nevim jak to načnout aby se vztah prohloubil a něco víc..

Jenže já jsem takovej že nedokážu upoutat její pozornost a hnout s tim.

Prosimvás poraďte mi ják na ní?

Děkuju za ochotu

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.12 21:03

Pokud je to dobrá kamarádka, tak se s ní dá mluvit naprosto o všem. S dobrou kamarádkou se dá bez problémů probrat i toto téma.

Od: petan18
Datum: 23.05.12 21:14

Ona je dobrá kamarádka dokonce jsme se několikrát navzájem společensky unavily měl jsem jí skoro v kapse ale vždy se to něak nepovedlo cizím vlivem ale obávam se že debata o pohlavním styku není to pravé ořechové nerad bych se u ní zapsal jako pedofil...

Datum: 23.05.12 21:18

kolik je tobě? kolik je jí? já myslel že s ní chceš mít vztah, ne sex! *zed*

Ohodnoceno: 2x

Od: petan18
Datum: 23.05.12 21:20

Chci mít s ní plnohodnotnej vztah né jenom na večer ..

Datum: 23.05.12 21:26

no podle předchozího komentáře to tak nevypadá!

Datum: 23.05.12 21:24

Ono to s tou dobrou kamarádkou nebude tak horké, protože takhle se o dobré kamarádce nejen nemluví, ale ani neuvažuje. Tobě nejde o vztah, ty ji chceš prostě jenom dostat. A od takových "kamarádů" radši dál.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 23.05.12 21:10

Zdravím. Peťane, diskuzí na téma jak jí získat, zde bylo již hodně. Můžete se do nich podívat a být bohatší o rady další. Kamarádku pozvěte na procházku, zmrzku apod. Příjemně se na ní usmívejte, pohledem jí dávejte najevo, že se Vám líbí. Pochvalte jí účes. Tím jí zaujmete a dojde jí, že o ní máte zájem. A pak už jen řekněte , že jí to moc sluší. A jestli by neměla chuť, dát si s Vámi někde právě tu zmrzku. Uvidíte, jak zareaguje. Ale možná, že už na to čeká delší čas, než se vyslovíte,či něco navrhnete. Takže to udělejte. Přeji Vám úspěch.

Od: penn666
Datum: 23.05.12 21:56

dám ti radu nikdy nechod s kakaradkou jinak uz to pak nebude dobra kamaradka

Od: krkovicka*
Datum: 23.05.12 22:13

Kamaradek můžeš mít habaděj.Pro udržování kondice ,jak se říká.Zkus na to jít jinak a hlavně se jí zeptej zda s tím souhlasí.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.