Pauza ve vztahu - vyřeší se něco?

Od: Datum: 23.05.12 13:38 odpovědí: 11 změna: 24.05.12 11:40

Ahoj, s přítelkyní jsme si dali pauzu kvůli její neschopnosti mi vyjádřit city.. myslíte že to něco vyřeší?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: au1
Datum: 23.05.12 13:43

jasný, najde si jinýho, ty jinou, a budete oba šťastní :D

Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.05.12 13:44

Ahoj. Pokud je to jediný důvod, pak si myslím, že to vyřeší váš vztah úplně. Navzájem se odcizíte a ona si najde takového, který jí bude mít rád takovou, jaká je a nebude poukazovat na její "neschopnost" v jakékoliv oblasti. Vynutit si projev citů na druhém nejde. Chce to porozumění a toleranci. Jinak to klapat nebude a s každou pauzou budete mít k sobě dál, než blíž.

Ohodnoceno: 4x

Od: ladaadal*
Datum: 23.05.12 13:46

Myslím, že jo. Dohromady už se nedáte. Sice nepíšeš, jak jste spolu dlouho, ale neschopnost vyjádřit city mívají spíš muži než ženy. Myslím si, že k tobě nic necítila, proto to nemohla vyjádřit. Každopádně uvidíš časem...

Ohodnoceno: 1x

Od: ladaadal*
Datum: 23.05.12 13:47

Kapkanaděje: tase další, co mě předběhl. Teda předběhla. Dnes nějak pomalu píšu nebo čtu.*smich*Ale napsala jsi to líp než já.

doplněno 23.05.12 13:48:

pardon: tak zase další...asi nemám svůj den.

Datum: 23.05.12 13:51

Pauza je jen takové oddalování rozchodu.

Jen by mě zajímalo, kdo dal podnět, kdo pauzu navrhl.

Od: nick*
Datum: 23.05.12 14:10

vždy sem si pauzy ve vztahu přirovnával ke kazeťáku...když hraje kazeta a zmáčknete pauzu,písnička začne hrát...,však vite jak to myslím;)...

Datum: 23.05.12 14:21

Zdravím...jaksi nechápu termín...neschpnost mi vyjádřit city...no přece buď to tam je a nebo není...to přece musíte cítit, že vás protějšek miluje a sdílí veškeré city ...nebo to tak není? Pauza jenom prodlužuje cestu k rozchodu...dát si pauzu, abychom zjistili jestli se milujeme je ve vztahu o ničem a neřeší to nic.

Datum: 23.05.12 16:26

Není důležitější poznat podle chování city druhého, než krásná slova a chování řeznického psa. *jasne* Vaše výhrady jsou podivné, nezlobte se na mě. Asi u vás to není zas až tak velká láska, když děláte takovéhle vlny z ničeho.*cert*

Datum: 23.05.12 16:59

zřejmě to byla přítelkyně, kdo navrhl "dát si pauzu", ne? - ve skutečnosti to je zdvořile navrhnutý rozchod... nechce ranit vaše city - už to jak píšete o její "neschopnosti vám vyjádřit city" naznačuje, že si asi moc nerozumíte - takže to je asi to nejlepší řešení *nevi*

Od: tamita
Datum: 24.05.12 07:40

Jak už řekli ostatní ne nevyřeší.Věř mi vím o čem mluvím.Zažila jsem podobnou zkušenost.

Dali jsme si pauzu,protože jsme už na sebe byli dost hnusní,s tím že se potřebujeme zklidnit a uvědomit si své city.

Komunikovali jsme spolu,ex mi říkal že se vše vyřeší,že potřebuje si zklidnit hlavu a že bude vše v pohodě.

Bylo -pro něj...za měsíc mi jen napsal ..víš mám jinou...nečekej na mě...

Takže buď si to vyříkejte hned a budete mít jasno nebo později bude někdo nešťastný...

Od: askmenow*
Datum: 24.05.12 11:40

Jednou jsem zažila pauzu, jednou (v jiném vztahu) rozchod a návrat, což je celkem podobné... nikdy se nic nevyřešilo. Chvíli pak bylo všechno lepší, ale za chviličku to bylo stejné, ne-li horší. Osobně na pauzy už nevěřím. A vlastně, s postupem času, vůbec nechápu, co je "pauza ve vztahu" za divný výmysl. Myslím, že vztah, kde oboum nevadí dát si pauzu, by spolu vůbec být neměli...

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.