Černý kašel - výsledky

Od: Datum: 22.05.12 12:53 odpovědí: 1 změna: 22.05.12 14:00

Dobrý den,¨můj patnáctiletý syn má po druhém kontrolním odběru stále vysoké hodnoty na černý kašel. Bral už asi 4 antibiotika a stále se hodnoty nesnižují, už nekašle, cítí se normálně chodí do školy, ale mám strach co bude dál, když se hodnoty nelepší.Prosím odpovězte mi, nebo poradte, už fakt nevím co dělat. Moc děkuji a budu vděčná za každou odpověd.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.05.12 14:00
avatar

Dobrý den. Ono to vždycky nějaký čas trvá, než tělo očistí od některých virů. Pokud bral syn 4x antibiotika, je jasné, že má i oslabenou imunitu. To se může projevit při jakékoliv zátěži (fyzické i psychické) a i proto mohou při odběrech být pak některé hodnoty vyšší. Záleží na tom, jak moc se vychylují od normálu. Ale důležité je, že se hodnoty nezvyšují. Pokud je syn bez potíží, odhaduji, že ho lékař pozve za určitý čas na kontrolní odběry znovu a bude porovnávat výsledky, které by se měly lepšit. Případně lékař doporučí něco na posílení právě té imunity. My jsme, po prodělání jiné nemoci, ty hodnoty neměli též delší dobu úplně v pořádku a na odběry jsme museli vícekrát, než se tělo vyčistilo a bylo vše v normálu. Dodržovali jsme - životosprávu, nestresovat se, vitamíny, minerály, pitný režim, aby se tělo zase vzpamatovalo a nebylo oslabené. Takže zachovejte klid, kdyby ty hodnoty byly kritické, jistě by synovi nebylo dobře a lékař by to již řešil. Věřím, že syn bude v pořádku, že to chce opravdu jen tělu dopřát čas. Je to však jen můj laický pohled na věc a přeji, ať je to vše co nejdříve v pořádku.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.