Jak zapůsobit na kluky?

Od: Datum: 21.05.12 18:10 odpovědí: 2 změna: 21.05.12 20:23

Vcelku se to zdá být jednoduché,ale pro mě-holku,která je až přehaně stydlivá obrovský problém :( .Je mi 15 let,zatím kluka nehledám,ale je jasné,že jako každá jiná holka bych se chtěla klukům líbit a zapůsobit na ně ;) .Celkem se bojím,že si s tím nikdy neporadím.Když se na mě nějaký kluk podívá,popř. usměje,já mu úsměv neopětuji a raději uhnu pohledem,sklopím hlavu.Jsem taková malá,tichá myška.Nemůžu posoudit,zda jsem pěkná,ikdyž mnoho mých kamarádek tvrdí že ano,ale to víte,člověk na sobě pořád hledá ty chyby :) .Psala jsem si nedávno s jedním klukem.Přes internet se chovám otevřeně a kamarádsky,ale jak se mě najednou zeptal,zda s ním nezajdu teď někdy ven,začala jsem se vymlouvat a couvat :( .Sice se mi ten kluk nelíbí,ale nechtěla jsem ho nějak poškodit.Hlavně nedokážu říct NE.Je to u mě veliký problém.Na zábavě většinou sedím potichounce,všichni se baví,ale já nemám odvahu se sebrat a jít tancovat.Jak překonat tu obrovskou stydlivost?Moc dobře vím,že klukům připadá roztomilé,když je ta holka stydlivá,ale až tak moc jak já,to už je podle mě nemůže zaujmout :D .Ještě tedy jednou opakuji,kluka nehledám,ale chci,abych nějak vynikla,aby mě zaregistrovali,abych se jim zalíbila jak vzhledem,tak chováním.Předem děkuji za odpovědi :) .

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.05.12 18:42

Právě tím, jak se člověk tváří, vyjadřuje a co z něj vyzařuje, zaujme opačné pohlaví. Co se vzhledu týče, zeptejte se mámy. ta Vám nebude mazat med kolem pusy a můžete si být jistá tím, že to s Vámi vždycky myslí dobře a upřímně. Špatně by Vám neporadila, takže Vám třeba řekne, co byste na sobě měla, či mohla vylepšit. Se stydlivostí to bude horší, protože když jdete na zábavu a stydíte se jít tančit a bavit se, to je na pováženou. Asi se příliš kontrolujete a zbytečně se držíte zpátky. Zkuste se uvolnit a užít si to. Když se na Vás někdo podívá a usměje se, seberte odvahu a usmějte se též. Vždyť Vás to nic nestojí a druhého to určitě potěší. A úsměv navíc každému moc sluší. Vyniknout můžete tím, že se přestanete stahovat do té své ulity. Vždyť se nemáte zač stydět, tak se snažte dát to svému okolí najevo. Buďte přátelská, milá, společenská a usměvavá. Zajímejte se o druhé a nebojte se zapojit se do dění, ať jste kdkoliv. Toho si jistě lidé všimnou. Nic se nemá přehánět - ani ta stydlivost. Lidé by to mohli začít brát jako aroganci a nezájem. Žijete jen jednou, tak si to prostě užívejte.;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 21.05.12 20:23

je ti patnáct, tak žádný strach. Oni i kluci v tomto věku mají knedlík v krku, když mají oslovit holku. Já jsem ho měl taky. Taky jsem se styděl nějakou oslovit nebo pozvat ji na sodovku. Moji partnerku z tanečních jsem z celého srdce miloval a nikdy jsem jí to neřekl a podobně. Takže, jestli ti můžu poradit, pak zkus tu bariéru prolomit. Až se příště půjdou všichni tancovat, běž taky. Začátek bývá tvrdý, ale jak už jsi v tom, pak všechna tréma najednou odpadá a ty se ocitneš v úplně jiném světě.

Mnoho zdaru. :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.