Značí plynatost a zápach problém?

Od: Datum: 21.05.12 16:57 odpovědí: 6 změna: 22.05.12 08:11
avatar

Přeji pěkný den, máme takový problém. Známý velmi často "pouští plyny", celkem dost zapáchající. Párkrát týdně (už pěkných pár let) zajde na pár piv (někdy třikrát, někdy dvakrát týdně, občas jen jednou), občas pije vínko, rád jí maso.

Nemůže ten zápach signalizovat nějaký problém se střevy? Vím, že to souvisí se stravou, ale dříve takto "zapáchající" prý nebyl...

Nějaké vyšetření nehrozí, tam ho nedostaneme ani heverem.

Děkuji za odpovědi:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ahasver4*
Datum: 21.05.12 17:11

Já bych řekl,že problém to bude snad jen pro jeho okolí...*smich*Mimochodem,znáte rčení,že:Jeden prd,lepší než sto doktorů?*smich*

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 21.05.12 17:17
avatar

To je mi jasné:D Ale třeba v noci s ním prý nejde vydržet, jak kolem sebe šíří zápach... jen jestli je taková hodně zapáchající plynatost běžná:)

doplněno 21.05.12 17:19:

Kapka - i Vám děkuji, s tím pivem to není ideální, ale je to celý život pivař, teď těžko bude něco měnit. Na léky nevěří, bere je jen, když umírá na chřipku:D, nějaká chlorela nebo zdravé šťávy apod., to nehrozí, to zcela odsuzuje.

doplněno 21.05.12 18:15:

Miramira - věk přes 50, výška kolem 175, váha kolem 90, má pupek, ale snaží se sportovat:) Aktivně hraje tenis, pinec, jezdí na kole. Stravuje se relativně normálně, na oběd co je v jídelně, doma zakousne chleba nebo co manželka uvaří - a ta se snaží vařit normálně, z masa jen ryby a kuřecí, hovězí vůbec hodně zeleniny, tu cpe všude:). Ale občas vaří on a to je pak pěkně udělané koleno, pečené vepřové apod, takže občas i to mastné. Ale že by se přecpával nebo jedl extrémně nezdravě, to zase nee..

Datum: 21.05.12 17:14
avatar

Pěkný den i Vám. Ukazuje to na problémy se zažíváním. Chtělo by to upravit životosprávu a pokud nechce k doktorovi, pak ho pošlete do lékárny. Ať si koupí něco na úpravu zažívání, nadýmání a plynatost. Pokud tím trpí, pivko zrovna také není nejvhodnější. Ale myslím si, že s ním asi moc nepořídíte.:)

doplněno 21.05.12 17:30:

Martino, ten zápach záleží právě na tom, co sní. Po olomouckých to voní jinak, než třeba po rybě, i když to jde stejnou cestou...:D Je to prostě stravou. Ale je lepší, když to jde ven, než když to nejde, v tom má kolega Ahasver svatou pravdu. Je to prostě trochu jiný osvěžovač vzduchu...*haha*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 21.05.12 18:07
avatar

když omezí maso a sýry nebo mléko není toho pak moc, co by smrdělo. Nepíšeteo jeho věku, výšce a váze. Žádný střízlík až vyžle to spíše nebude a jeho jídelníček bude hodně masitý resp. masný... není to tak . . .? Ať jí hlavně zdravě. Zelenina, ovoce, brambory, méně masa.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: polinek*
Datum: 21.05.12 19:57

...slinivka,,,a patrně hodně jí maso. Maso se pomalu rozkládá a vytváří tyto hnilobné problémy Ale i mléčné výrobky.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fran
Datum: 22.05.12 08:11

Jde ten problém krásně přibrzdit bylinkovou cestou, stojí to kolem 40 Kč na dobu podle síly nápoje, najde se v lékárně nebo prodejně nevážených čajů, a ovšem žádní doktoři, ti by předepsali třeba Espumisan s podobným účinkem:

http://www.bylinarstvi.cz/eshop/vetrovy-caj-50-g zGR026.html

Ovšem jestli nastane problém, že čaj nerad...Jinak se to neužívá, ale chvíli účinek pak vydrží:D

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.