Anopyrin a modřiny

Od: Datum: 20.05.12 18:29 odpovědí: 6 změna: 21.05.12 17:32
začaly se mi dělat po těle modřiny. Je možné, že je to následek léčby anopyrinem 100mg, užívám 1 tabletu denně.
avatar
Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ahasver4*
Datum: 20.05.12 18:57
 

Je to konstatování nebo dotaz?Jestli dotaz,tak ano.Po Anopyrinu se modřiny dělají velice lehce.Jako po užívání všech léků na ředění krve.

doplněno 21.05.12 17:50:

Jen by mě ještě zajímalo,jak se dá vytvořit takovýto textový hlavolam?:)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wamp®
Datum: 20.05.12 19:47
 
avatar

Ano,ano,Ahasver má pravdu,je to lék na ředění krve,aby jste nedostal embólii,a z toho se ty modřiny alespoň v prvopočátcích dělávají.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.05.12 08:57
 

Ahoj,je to spíše otázka na lékaře,ale já beru anopyrin už několik let a modřiny se mi nedělají.

 
Od: polinek*
Datum: 21.05.12 15:44
 

modřiny - - oslabené cévní stěny.. BETALOX

 
Datum: 21.05.12 16:28
 
avatar

Mi se modřiny dělaly po Godasalu. Sousedce ne. Toto musí řešit lékař.*jasne*

 
Datum: 21.05.12 17:32
 
avatar

Babi,nejen modřiny,ale drobné krvácení v nosu.Godasal je velmi podobný anopyrinu.snižuje srážlivost krve.

JABRAKA

 

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.