Bojim se prvniho sexu, ze ji neuspokojim

Od: Datum: 20.05.12 15:50 odpovědí: 10 změna: 21.05.12 15:35

dobry de mam problem bojim se prvniho sexu je mi patnact a me holce je 17 a bojim se toho ze ji neuspokojim


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.05.12 15:50
avatar

Dej tomu čas, není kam spěchat

Ohodnoceno: 3x
 
Od: poiu®
Datum: 20.05.12 15:51
avatar

Dobrý, neboj se, to zvládneš! *hej*

doplněno 20.05.12 16:04:

Ovšem nezapomenout na kondom..

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 20.05.12 17:06
avatar

Dobrý den. Nesnažze se řešit tyto problémy předem a už vůbec ne s cizími lidmi. Čím více se budete na toto soustředit, tím spíše dojde k tomu, čeho se obáváte. Až bude Vaše touha větší, než obavy, přijde to samo a určitě to dopadne dobře. Pokud Vás má ráda a záleží jí na Vás, sama Vás navede k tomu, co jí dělá dobře a jak na to. Tady se dá poradit jen jedno - nic neuspěchejte a dejte se vést citem a hlavně vzájemností. Pak to bude určitě fajn pro oba dva.;)

Ohodnoceno: 5x
 
Od: hop®
Datum: 20.05.12 19:29
avatar

Ahoj, je to možné, ale řešíš to asi zbytečně.

Pokud je holka rozumná, tak to pochopí a příště to určitě bude lepší. Pokud to nepochopí, nestojí za to se tím trápit...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: polinek*
Datum: 20.05.12 19:30

první sexuální styk vždy nestojí za nic ,,postupem času se to prolomí.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 21.05.12 09:27

Samozřejmě, že jí neuspokojíš. To přijde později, až si na sebe zvyknete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 21.05.12 09:28
Ale uspokojis...Nejde jen o tvé nádobíčko.Použij ruce,jazyk...Postupem času příjdeš na to co jí vyhovuje..No a taky není od věci se jí na to zeptat.Abys nelibal krk a ona chtěla stehna apod.Taky to neber jako fušku...Prostě si to užijte oba.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.05.12 10:51
avatar

Když 5 let počkáš, bude to jen dobře. Dozraješ, zmužníš, budeš brát ženy jinak, než jak 15 letý zajíček.

Poprvé ji neuspokojíš zaručeně, začátky sexu nejsou nic moc, teprve, jak partneři poznávají navzájem svá těla, sex se zkvalitňuje. Mimochodem, jsou i takové ženy, které neprožijí uspokojení nikdy.

Nespěchej na to, nech tomu volný průběh a opravdu netlač na pilu. Času máš před sebou dost a opravdu nic nezmeškáš. To Ti garantuji. Jaga.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: askmenow*
Datum: 21.05.12 14:03

Myslím, že řeči, že by měl pět let počkat, jsou zcela zbytečně. I když zcela chápu, že někdo má k sexualitě konzervativnější vztah, je to jako radit kuchařce, která chce připravit svíčkovou, ať ještě pár let vaří jen rizoto. Prostě z cesty a bez znalosti kontextu. V 15ti je již sex zcela legální a my nevíme, jak moc je daný jedinec vypělý po duševní stránce, jaký má vztah atd. Navíc, čekat na sex do 20 je asi ještě méně normální, než ho ít v patnácti. A určitě nejen dnes, když vezmu generaci svých rodičů a prarodičů, spousta holek rodila hned po maturitě. Nebudete to tedy zas až tak dobou ani zkaženou mládeží. Prostě mládí rádo experimentuje. Nechte ho ;)

A teď k otázce tazatele: Je možné, že na poprvé nebude vše perfektní, čím víc na to budeš myslet, tím je pravděpodobnější, že nějak kvůli nervozitě selžeš. Nestresuj se tím. Pokud máte dobrý vztah, což byste měli, když se chystáte na sex, klidně si o tom s ní někdy promluv, že jsi z toho nervózní, pochopí to. Nevím, jestli je tvá slečna zkušenější, když je starší, potom tě ze začátku trochu může vést. Pokud enní, sdílí tvou nervozitu. Co ti doporučuji je se nestresovat, nechat tomu volný průběh, nespěchat a udělat si čas na předehru, mít po ruce kondomy (víc než jeden, může se ti nezadařit nasazení) a na celou "akci" mít klid (místo, kde nehrozí, že vás někdo vyruší) a dostatek času. Nepochybuju, že teoretických znalostí máš spoustu ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: polinek*
Datum: 21.05.12 15:35

pokud ona má první sex ,,tak z toho nemá nic...a pokud ne tak tě třeba bude navádět ,co máš udělat.Partnři se musí sehrát a ne hned aby ji to dělal jak tady někdo píše.To pak bude srovnávat a sex jí nebude možná chutnat.Pokud bude typ klitoridní,tak určitě.Já když jsem měla první sex,tak jsem se divila,proč to lidi dělají.

Tedy člověk ani neví,co od toho má čekat ,,až po nějaké době,pokud dosáhne orgasmu ,tak tomu přijde na chuť.Ale jinak to dělá proto,že se to dělá.Můj poznatek,je jen pár vyvolených ...u někoho nikdo ,,ale čí je to vina? Ale pokud žena je schopna se uspokojit sama,měla by toho dosáhnout ..ale kdy? Záleží na obou.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.