Olizuje ponožky - je to normální?

Od: Datum: 19.05.12 10:14 odpovědí: 19 změna: 19.05.12 22:11

Ahoj je mi 15let a muj přitel vždycky chce abych si vzala Růžove kotníkove ponozky a pak mi je zacne lizat atd..
Věčinou třeba ve škole chce jít o pauze nekam kde nikdo neni a vyzuje me cucha mi k botam lize mi ponozky atd...
Jenom jestli je toto normální..?

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
administrátor uzavřel tuto otázku
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kemet*
Datum: 19.05.12 10:18

Normalni to je. Pokud ti je to neprijemne, byl by to problem. Pokud ti to nevadi, tak je to ok

Od: jdhjjd
Datum: 19.05.12 12:27

Je nenormální muset se na tohle ptát ostatních aby sis sama byla schopna odpovedet...
Upozornění od administrátora 19. 05. 2012 13:09:25
Proc nemuze chtit znat nazor ostanich?

Od: mark561165
Datum: 19.05.12 16:16

muze, ale vystavuje se prave tomu dojmu, ze je to trkla slepicka bez rozumu (nic osobniho, je to tak citim - a pokud tedy chce uz znat cizi nazor, tady je) ... jedna se o intimni vstah dvou lidi, kterym navzajem muze a nemusi ledasco vyhovovat, ale vytahovat to kamkoliv ven a velice naivnim zpusobem se vyptavat zda je to "normalni", v "normě", zda si nedovolili uhnout stranou z obecně vnímaného mainstreamu, je prostě hloupé, blbé, a naprosto uhozené. Tolik můj názor.

Od: mark615156
Datum: 19.05.12 16:22

rozumějte mi, on přece nechce čichat k mým ponožkám, nebo k ponožkám kohokoliv tady na fóru. Takže co je nám po tom? je to jejich intimní vazba, a ona přece musí být natolik inteligentní aby si dokázala sama odpovědět na dvě prosté otázky: "líbí se mi to/nelíbí?" "chci mu udělat radost/nechci?" ..a ne se tu s prominutim blbe ptat na to zda je to v normě. To jako když se tu shodneme na tom že mirne uchylka je v normě kohokoliv tak ona sklapne podražky a s touto novou informaci nahodi falesny usmev na tvari a bude predstirat ze se ji to libi? nebo jak tomu mam rozumet? ... uz rozumite co mi na tom dotazu pripada "nenormalni"?

Od: rbt6
Datum: 19.05.12 10:24

Tak mu darujte jeden pár ponožek a máte klid?

Od: marketka*
Datum: 19.05.12 10:29

Je to můj přitel jen že ho to prý vzrušuje když mi muže libat ponozky (hlavne ty ruzovy a kotnikovy)

Datum: 19.05.12 10:37

vetsina lidi ma nejakou uchylku, pokud vam to nevadi, je to ok. pokud ano, zvazte to.

Datum: 19.05.12 10:39

Klid, je to jen neškodná sexuální úchylka. Má rád tvoje ponožky víc než tebe, no...

Od: buss®
Datum: 19.05.12 10:43

Ty psí geny je třeba využííít při pátrání...
Úchylek je kopa, jinak se tomu říká fetišismus.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 19.05.12 10:50

Normalni to je,ale precti si neco o fetiš,treba k tomu dojdete,nebo taky ne.Nekomu staci jen ta vune .

Od: krkovicka*
Datum: 19.05.12 10:51

Buď ráda že si našel tebe,která mu to dovolí.Než hledat jinde...

Datum: 19.05.12 10:56

Ahoj Markétko. Normální a běžné to není. Ale zase to není nic tak hrozného, pokud Vám to nevadí. Pokud je Vám to nepříjemné, pak si s ním o tom promluvte. Mně osobně by to přišlo divné, ale kdyby mi na něm záleželo, tuto úchylku bych byla schopná zřejmě tolerovat. Každý máme něco a toto nikomu neubližuje. Když ho to vzrušuje, pak je jen na Vás, zda Vám to přijde normální...

Od: askmenow*
Datum: 19.05.12 11:48

Nejedná se o úplně běžné chování. Je to určitá forma fetišismu. Záměrně ale neříkám, že to není normální. V sexualitě je vždy normální vše, co chtějí dělat oba z páru/všichni zúčastnění a ani jednoho z nich to neohrožuje na zdraví a životě. Vše je o tom, kde si který pár/skupina stanoví hranice.

Od: trstuu
Datum: 19.05.12 12:26

Konečně trochu rozumná odpověď... jak se vůbec může ženská ptát za je to co dělá se svým přítelem normální... připadá mi spíše nenormální se na to ptát, tj zajímat se o to zda to ostatní považují za IN a NOW a košér, spis nez jak to vidí ti dotycny partner nebo tazatelka sama... to není normální.
Upozornění od administrátora 19. 05. 2012 13:10:12
Neudrzite jedno jmeno 5 minut?

Od: askmenow*
Datum: 19.05.12 13:25

I TO JE NORMÁLNÍ.

Obzvlášť, když je člověk mladý a celá jeho sexualita mu není zcela známá, objevuje sám sebe a sé zájmy, ostatně nejen v tomto ohledu, často potřebuje zjistit, jak na něco nahlíží ostatní. Neznamená to přeci, že se bude našim názorem autorka otázky slepě řídit a přijme ho za vlastní, jen ho chce znát. Doopravdy na tom nevidím nic špatného.

Pokud vás otázka obtěžuje, co ji prostě neřešit?

Ohodnoceno: 2x

Datum: 19.05.12 13:47

je fetišista. Prý je to úplně normální a spády k fetišismu má většina chlapů. Někdo je na podprsenky, někdo na kalhotky, někdo na podvazky, někdo na zubní kartáčky a jak se zdá ve vašem případě, někdo je na ponožky. Tak mu tu radost popřejte. *pusa*

Datum: 19.05.12 17:51

Nejedna se o beznou vec,ale taky neznamena,ze je to uchylka,to prosim ne.O uchylce by se mohlo mluvit,pokud by ho to vzrusilo na tolik,ze by nepotreboval samotny sex a vyzadoval jen toto k vyvrcholeni.Pokud vam to nic nerika a zda se vam to divne,chapu.Pak bud jen vyhovet s i vzajemne.Pamatujte,ze tento jeho rys proste ma dany a nikdy nebude jiny.Nehledejte v tom ale spatnost,je to jen neobvykle ale zas tak malo techto lidi neni.

Od: dobromysl*
Datum: 19.05.12 18:12

Všechno už bylo řečeno *kafe* já ale musím dodat, budťe ráda, že nechce oplácet stejnou mincí . *uf*

Ohodnoceno: 2x

Od: polinek*
Datum: 19.05.12 22:11

no já nevím,ale mi by se zprotivil. sorry

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.