Jak a kde sehnat obchodni zastupce?

Od: Datum: 18.05.12 01:15 odpovědí: 7 změna: 18.05.12 16:05

Pro moji novou firmu bych rad nasel obchodni zastupce kteri pracuji na ZL. Budou jednat s dopravci a taxi sluzbama. Potrebuji pokryt celou republiku, tudiz potrebuji minimalne jednoho pro kazdy kraj. Bohuzel, nemam zkusenost s hledanim obchodaku, zejmena kdyz je nechci na HPP.

Nevite jak je hledat? Maji nejaky web kde se schazi? Nemate zkusenost jak se Vam povedlo najit dobreho obchodaka?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: fanda6
Datum: 18.05.12 05:56

to je vtip nebo to myslíte vážně?

Ohodnoceno: 0x

Od: wheee345
Datum: 18.05.12 16:05

Proc by to mel byt vtip? na jobsech po mne chteji 6tis za zverejneni inzeratu, tudiz hledam komu co dobre zafungovalo.

Datum: 18.05.12 06:00

Dejte si inzerát na internet na nějaký server, známý, kde nabízí práci.

Datum: 18.05.12 10:19

Pracovala jsem asi 10 let jako OZ v potravinářství. Ovšem na HPP, na dobu neurčitou, služební auto a mobil. Nebylo to špatné.

Ovšem Vy nechcete na HPP. A myslíte, že když budete mít jednoho OZ na jeden kraj, že to stihne jako vedlejšák? Člověče, dělal jste tuto práci vůbec někdy, abyste věděl, co to obnáší?

Navíc na ŽL - vlastní auto, vlastní benzín, vlastní opravy...a když pak přijde nemoc nebo dovolená, tak vše grátis. Do toho bych opravdu nikdy nešla.

Pokud nenastavíte slušné pomínky, i v té dnešní mizérii těžko nějakého zoufalce za těchto podmínek seženete. Howhg. Jaga. *bzum*

Od: buss
Datum: 18.05.12 10:35

To zavání švarcsystémem. Podat si inzerát v celostátním médiu a vědět, jakými schopnostmi mají oplývat.
Dostane jistě auto, počitadlo, ošatné, pojištění...

Datum: 18.05.12 11:16

Taky jsem dělal OZ, ale jak už nademnou píše paní, na HPP, služební auto, mobil..

Pokud chcete aby někdo dělal na ZL, s využitím svého auta, sám si platil benzín atd. bude muset mít slušné provize, aby se to vyplatilo.

K Vašemu dotazu, zadal bych si inzeráty, zašel bych na úřad práce atd..

Lidí i šikovných je bez práce dost, jde o to, aby to někdo dělal.. A aby to dělal, musí mít vidinu slušnějšího výdělku, tudíž slušných provizí..

Např. já momentálně práci sice mám, ale upřímně to stojí za prd. Pošlete mi bližší info na email a třeba se nějak domluvíme.;)

Od: wheee345
Datum: 18.05.12 16:04

Diky za nabidku, mate nejaky email na kt. bych mohl napsat?

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.