Proč dýcháme teple?

Od: Datum: 17.05.12 15:26 odpovědí: 14 změna: 18.05.12 12:37

Mám problém. Přítelkyni vždycky vadí, když u ní ležím, že na ni dýchám teplý vzduch. :(

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.05.12 15:28

Tak to máte smůlu...Vaše přítelkyně si bude muset najít místo Vás jako partnera ledního medvěda, ovšem popravdě...to jí také moc nepomůže...a ještě mu bude smrdět z tlamy...

Ohodnoceno: 5x

Datum: 17.05.12 15:30

Přítelkyně si holt bude muset zvyknout. Vzduch se ohřívá v lidském těle... je to naprosto přirozený proces. S tím nic neuděláte.

doplněno 17.05.12 15:32:

Jestli vás nenechá ani dýchat... nedusí vás celkově? V zimě jí to ještě přijde vhod. Pokud dbáte na ústní hygienu, nic víc s tím nenaděláte - je totiž rozdíl "teplý" a "páchnoucí" dech.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 17.05.12 15:40

Ten problém nemáte Vy, ale Vaše přítelkyně. To je tak hloupý příspěvek, že mne jako odpověď napadá jen to, pokud to přítelkyni tolik vadí, tak ať si lehá k otevřenému mrazáku.*zed*

Ohodnoceno: 4x

Od: poiu®
Datum: 17.05.12 15:48

Jirko, kupte si TYTO žvýkačky a třeba bude pak spokojená.

Upozornění: Odkaz není vhodný pro děti a slabší povahy!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 17.05.12 16:32

poiu *hej**palec**haha*

Datum: 17.05.12 18:10

To je opravdu zásadní problém. Možná by pomohlo vytvořit jakési odvětrávání a na ústa nasadit gumovou masku s plastovou hadičkou vyvedenou okenním rámem ven do prostoru.*palec*

Ohodnoceno: 2x

Od: polinek*
Datum: 18.05.12 12:34

ne... to by chtělo jen více taktu! To musí být hrůza ,,jak tak se nají cibuje a dýchá ,,je to hnus.Toho bych hnala..

Od: buss®
Datum: 17.05.12 20:43

A proč by měla vdechovat vydýchaný vzduch?

Datum: 18.05.12 12:31

bus,,souhlasím,,mi to vadí také,,proč mám dýchat jeho vydýchaný vzduch. Patrně dýchá pusou a ne nosem a to je nepříjemné.Vadí mi to i ve výtahu,jak člověk vedle mne dýchá otevřenou pusou a já to musím dýchat! To je nechutné.To rovnou mohu spát příteli v nohách.

Od: krkovicka*
Datum: 18.05.12 06:34

Vadí to skoro každému ne jen vaší milé.Jak řekla Kelišova.Otočím se hubou ke zdi abych Vás...:D.

Od: ladaadal*
Datum: 18.05.12 07:23

Nojo, klasicky protivná ženská. Zkus, ať si lehne níž, aby měla hlavu v úrovni tvého hrudníku. Když to nepomůže, ať se otočí hubou ke zdi. Na oplátku jí můžeš upozornit, že jí smr... z tl... jak tomu lednímu medvědovi a taky to musíš přetrpět *zed**smich*

Datum: 18.05.12 08:00

Tak se k ní otočtě zády... třeba jí bude vzduch vycházející při flatulenci příjemnější...*haha*

Od: rv
Datum: 18.05.12 08:14

zkuste polohu 69

Datum: 18.05.12 12:37

dobré i tak,výfučna nepracuje tak často ,jako pusa.:)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.