Kurz automatické kresby, pozitivního myšlení?

Od: Datum: 16.05.12 22:06 odpovědí: 3 změna: 16.05.12 23:55

Před půlrokem se mi do rukou dostala kniha Tajemství a od té doby ujížídím na podobných knížkách, jak vést spokojený život,snažím se myslet pozitivně a žít tak. Ráda bych navštívila nějaký kurz- denní, víkendový - s touto či podobnou tematikou např. porozumět sám sobě, nepodléhat vlivu okolí, automatická kresba apod., ale nemohu na nějaký natrefit a když, tak mi přijde příliš drahý. Nevíte někdo o nějakém ve Středočeském kraji či Praze?

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ahasver4*
Datum: 16.05.12 22:47

http://www.skoleni-kurzy.eu/s…i-_skola-osobnostniho-rozvoje

Našel jsem tohle ale těch patnáct stováků je síla...Já bych pozitivní myšlení trénoval raději zdarma s kamarády...:)

Od: buss®
Datum: 16.05.12 22:52

To berou jen slabé povahy co neví co s penězi. I na blbosti se dá vydělat.

Datum: 16.05.12 23:55

kdepak, je to nesmysl, to co říkáte. Já se nedávno zúčastnila kurzu kresby pravou mozkovou hemisférou, nelituji peněz i když jich moc nemám :D a výsledek byl nadmíru uspokojivý!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.