Já pořád nevím co si myslet!

Od: Datum: 16.05.12 10:59 odpovědí: 5 změna: 16.05.12 21:55

Dobrý den sice jsem sem už jednou psala ,ale já pořád nevím co si o tom mám myslet .Líbí se mi jedn kluk je mu 18 a mě 15 ...On na mě pořád kouká já nevím proč?! Připadám si jako bych měla na hlavě nas** ..Prvně na mě pořád koukal na koncertě když byl k nám otočenej zády tak pořád šlhal dozadu a včera v jídelně na obědě když jsem přišla tak na mě koukal zase a zase šilhal dozadu já už fakt nevím jestli se mu líbím nebo si myslí ,že jsem nějáka potrhlá pubertačka co po něm šílí .Musím na to pořád všude myslet ani z toho nespím ...Poradte mi prosím!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 16.05.12 11:04
avatar

Dobrý den. Kdyby si myslel, že jste potrhlá puberťačka, nevěnoval by Vám takovou pozornost. Spíš by se Vám snažil vyhnout. Pokud se na Vás dívá, tak se snaží nejspíš upoutat také Vaši pozornost. Řekla bych, že se mu opravdu líbíte a to hodně. Tak to je přece dobře, ne?;)..Oplácejte mu pohledy, přidejte úsměv a snad mu dodáte odvahu, oslovit Vás a navázat s Vámi kontakt.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lockik
Datum: 16.05.12 11:10

urcite se mu libi jedna z vas - KIKI

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 16.05.12 11:42

Bože to jsou starosti, ony tě jednou přejdou, až budeš řešit existenci. A co se tak zeptat, hubu máš? Nebo ho pozvi na ...

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dobromysl*
Datum: 16.05.12 12:10

Přečti si hezkou knížku *jasne*. Poslechni si muziku. Dělej něco, co tě na chvilku toho myšlení zbaví. *palec*

Jestli chceš vědět, co si myslí ten kluk, to my nevymyslíme.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 16.05.12 21:55
Aaa tý jsi ta co...A co takhle mu poslat vzkaz?Ve dvě hodiny u Bati(třeba) a uvidíš zda přijde.Nebo až zas bude tak koukat vtěsni mu do dlaně své tel.číslo. Pak se uvidí...Tobě je patnáct?
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.