Navštívenka do věznice

Od: Datum: 16.05.12 07:37 odpovědí: 1 změna: 16.05.12 11:36

Dobrý den,

prosim vás nevíte někdo jak vypadá navštívenka do věznice? Je to nějak podobné jako balíčenka nebo jen stačí když mě o tom odsouzený nějak informuje...

Psal mi totiž, že navšívenku posílal, ale kromě uvedení v dopise, kdy a v jakém čase se návštěva může konat mi nepřišlo nic.

Moc děkuji za odpověď

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lidka*
Datum: 16.05.12 11:36

Zde jsem vám našla podrobné instrukce pro povolení návštěvy, chování při návštěvách a další potřebné rady : Zdroj: http://www.vscr.cz/veznice-st…28/navstevy-odsouzenych-1229/, např. část o navštívence:

Návštěva je realizována pouze na základě žádosti odsouzeného. Odsouzený zažádá o provedení návštěvy, přičemž uvede osoby, které na návštěvu zve a po provedené kontrole a odsouhlasení je návštěvníkovi zaslána navštívenka s uvedením data a času návštěvy. V případě, že návštěvník navštívenku neobdržel, nebude návštěva provedena.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.