Zažloutlé gumičky rovnátek

Od: Datum: 14.05.12 15:51 odpovědí: 4 změna: 03.03.15 16:27

Ahoj, nosím fixní rovátka sotva měsíc a mám bílé gumičky, které nejsou už tak moc bílé, přitom si zuby čistím. Nevíte co s tím? Vypadá to divně.. díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 14.05.12 15:54

Kámoš je má taky a jednou za čas mu je mění a může si vybrat barvu jakou chce tak si vyber nějakou na které to nebude vidět

Ohodnoceno: 0x

Datum: 14.05.12 15:54

Ahoj, třeba piješ hodně kofeinua nebo zeleného čaje. Zajdi si na ortodoncii a řekni si o nové.

Od: lenkanov*
Datum: 14.05.12 20:49

jestli se ti to stalo po jídle (např. po kari) tak to časem sesvětlá a až ti je budou měnit, vyber si barvu, na které to půjde míň vidět

Od: misa*
Datum: 03.03.15 16:27

Zažloutlé gumičky na zámečcích.Ahoj, mám rovnátka asii půl roku. Na kontroly chodím jednou za 5 týdnů a vždycky mě štve že mam do týdne zažloutlé gumičky na zámcích. Doktorka mi nasazuje průhledný. Tak jsem si objednala domů bílé (protože průhledné neměli) gumičky. Jenže se prodávají jen od 1000ks a výš. Mám jich tedy až moc. Pokud byste teda někdo chtěl koupit bíllé gumičky (budu mít i průhledné-ted objednáno) a taky si je doma měnit aby jste se nemuseli bát usmát a měli je pořád krásně čisté, napište mi (mkrizkovam@email.cz). 1 gumička vyjde asi na 90 haléřů. Nevím co bych s 1000 gumickami dělala:-D

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.