Prepis zahradky bez pořadníku

Od: Datum: 14.05.12 15:40 odpovědí: 4 změna: 14.05.12 16:44

Dobrý den,prosím o radu ohledně přepisu městské zahrádky.Paní mi jí přenechá za odstupné,má ale obavy aby ji na úřadě kde se bude přepis provádět neřekli,že zahrádka bude přidělena lidem v pořadníku.Může jí tedy ona přepsat na koho chce i když patří městu ty zahrádky?Děkuji za odpověď

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 14.05.12 15:45

Ale my nevíme,za jakých podmínek obec pozemek poskytuje, jaké má pravidla! Přepsat na koho chce aniž by o tom obec nevěděla? Je možný pronájem?ˇ

Od: viky®
Datum: 14.05.12 16:21

Dobrý den. Dojděte si na MÚ, přímo tam, kde mají na starosti pozemky a konkrétně zahrádky. Zeptejte se, zda je možné si u zahrádkářů, co mají zahrádky od města, najít zahrádku a dohodnout se o převzetí zahrádky, za úplatu za stromky apod. Měla byste o takovou zahrádku zájem. Tam vám řeknou, za jakých podmínek, si zahrádku můžete pronajmout. Nemá cenu, někomu dávat nějaké peníze, když nevíte, zda vůbec směna ( peníze za zahrádku) bude možná. Jen můj názor.

Ohodnoceno: 2x

Od: buss®
Datum: 14.05.12 16:24

No snad není tak naivní, že by odstupné dala předem...

Od: hahanaj*
Datum: 14.05.12 16:44

mohlo by se stát, že zaplatíte a pak o zahrádku přijdete - jednejte s úřadem - můžete tam jít spolu a že jste se dohodly a aby zahrádku přepsali na vás- zřejmě budete platit roční poplatek - jak to bývá zvykem a a s paní se třeba vyrovnáte za stromy nebo co vám tam přenechá -

tj. můj názor

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.