Krev v moči

Od: Datum: 13.05.12 11:05 odpovědí: 8 změna: 13.05.12 19:54

Dobrý den,

je mi 16 let a když jsem šel dnes v noci na záchod tak moje moč měla takovou tmavě hvědou barvu, vypadaloto jako, že je v ní krev. Když jsem šel na záchod znovu ráno tak taky, ale asi o dvě hodiny později už měla normální barvu. Nevíte co to mohlo způsobit a proč to tak rychle odeznělo? Mám to nějak řešit nebo to nechat plavat?

Předem dík za odpovědi.

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: 111*
Datum: 13.05.12 11:08

řešit...možná ledvinový kamínek...možná zánět...k doktorovi hned...kolika ledvinová kdyby se z toho vyvrbila je děsná bolest..

Od: des*
Datum: 13.05.12 11:11

Netřeba hned šílet,moč reaguje i na salát z červené řepy a červeného zelí,stačí si vzpomět co jsi jedl.

Datum: 13.05.12 11:17

Když při čurání nejsou problémy, tak je to jen reakce na nějaké jídlo, pití nebo léky, případně vitamíny. Horší by bylo pálení, bolest. *jasne*

Ohodnoceno: 1x

Od: pit
Datum: 13.05.12 11:42

Nevzpomínám si, že bych jedl něco co normálně ne, a myslí že ani nic co má červenou barvu.

Datum: 13.05.12 12:22

Pokud bude i světlá stolice je to žloutenka. Tmavá moč je poměrně častým nálezem. Za jistých okolností se může jednat o normální věc, někdy může souviset s onemocněními močových cest nebo zcela jiných orgánů.

Od: polinek*
Datum: 13.05.12 13:38

vážený,,málo jste pil tekutin

Od: drejdl*
Datum: 13.05.12 15:45

V 16 letech by to nemuselo znamenat nic zlého, přechodná přítomnost bílkoviny v moři je normální. Mohlo by ale jít i o močovou infekci, při které bolest není vždy přítomna, proto doporučuji navštívit praktického lékaře, ten dokáže ihned zjistit orientační zkouškou proužkem spoustu věcí. S ledvinami a močovými cestami si není radno zahrávat!

Od: jaruska65
Datum: 13.05.12 19:54

doporucuji zakoupit v lekarne diagnosticke papirky na vysetreni moči. staci se na nej vycurat a hned zjistite, zda je ci neni v moci krev pripadne bilkovina. stoji cca 150kc. pokud byste sel k lekari - bude postupovat stejne.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.