Jak ziskat deti zpet

Od: Datum: 12.05.12 22:09 odpovědí: 3 změna: 13.05.12 21:16

dobry den chtela sem se zeptat kam se mam obratit ve veci vraceni deti z kojeneckeho ustavu socialka mi neveri tak kam se mam obratit predem dekuji hollá


avatar
Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.12 22:45
 
avatar

Celkem zásadní věc je, proč byly děti do kojeneckého ústavu umístěny. Důvod musel být pádný, protože vím, že ,,sociálka´´ se spíše snaží sanovat situaci v původní rodině, dřív, než dojde k odebrání dětí a jejich umístění do ústavu. Pokud důvody, pro které byly děti odebrány pominuly, obraťte se na dotyčný sociální odbor, pokud myslíte, že Vám křivdí, zkuste jim nadřízený správní orgán -např . krajský úřad.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: dobromysl*
Datum: 13.05.12 20:11
 
Na ombudsmana?
 
Od: uska®
Datum: 13.05.12 21:16
 

Na ombucmana snad ne, tam přijímají jen ty žádosti kdy nejste spokojen s výsledkem stížnosti. Takže Martina1 napřed musí si zažádat na sociálku písemně a pokud nebude spokojena s odpovědí, může se obrátit na ombucmana.

Martino1- co vám sociálka nevěří? Já zas nevěřím Vám. Předložila jste sociálce pracovní smlouvu, že pracujete a máte z čeho živit děti? Předložila jste sociálce smlouvu na bydlení, že máte s dětmi kde bydlet? Předložila jste sociálce účty za nakoupené dětské potřeby? A nebo jste jim ukázala, že již máte pro děti připravené zázemí?

Pokud jste tohle vše zařídila a přesto sociálka vám nevěří, tak si stěžujte na nadřízený orgán.

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.