Rovnátka vs vroubky na zubech

Od: Datum: 12.05.12 20:41 odpovědí: 2 změna: 13.05.12 18:21

Ahoj, chci se zeptat, mám rovnátka asi teprve 2 měsíce a mám u předních zubů takové "vroubky" přitom si zuby čistím opravdu často. Nevíte čím to je? dík

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: tttttp
Datum: 13.05.12 12:08

Předpokládám, že myslíš fixní ne vyndavací..

Já měl taky rovnátka, už nemám a pokud ty "vroubky" jsou povlak na zubech, stačí si koupit vhodný kartáček, prodávají se i speciální pro lidi s rovnátky, ty mají uprostřed kratší štětinky a na okrajích delší aby dosáhly až na zup, případně zkus něco se silnějšími štětinkami, ale vol kvylitní výrobce aby se štětinky nevytrhávaly.. poté si kup třeba speciálí kartáček, kterým budeš skutečně čistit jen zuby, má tokovou malou kulatou hlavičku o průměru do půl centimetru, s ním se dobře čistí kolem rovnátek.., taky to může být i to lepidlo, kterým se rovnátka lepí, pokud špatně čistíš zuby, může se to stát, tvoří flíčky a takové vroubky možná taky.. Každopádně, proč se nezeptáš ortodontisty? Když je máš teprve dva měsíce, určitě k němu chodíš často..

Dej vědět..

Od: dee
Datum: 13.05.12 18:21

no právě že jsem od něho od té doby co mi je nasadil nebyla... jinak díky :)

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.