Jak se odmilovat?

Od: Datum: 12.05.12 15:17 odpovědí: 4 změna: 14.05.12 12:57

Dobrý den,

asi si řeknete že je to hloupej dotaz ale přesto to se napíšu. Zažila sem ve svém životě dva vztahy..V prvním byli nadávky, urážky takže nic hezkého. V druhém sem dokonce skončila v nemocnici po kolapsu. Ted sem se bohuzel zamilovala..znova. Vím že srdci neporučíš ale nechci aby to takhle bylo. Vím že má láska stejně opětovaná nebude, bojím se dalšího trápení, slz, probdělých nocí. Chtěla bych mít vztah který bude upřímný, stoprocentní ale ne tenhle když nevím na čem jsem. Chvilkami je to dobré, chvilkami ne. Po začátku sem se snažila nebát se, jít do toho ale ted vidím že zase jen dávam a neberu nic. To já nechci. Chci přestat milovat, zapomenout a netrápit se jak to bude dál. Děkuji za nějaké rady co s tím.:(


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.05.12 16:54
avatar

Dobrý den. Jani, na toto pomůže jen jediné - odpoutat myšlenky úplně jiným směrem. Zbavit se všeho, co Vám nežádoucí vztah připomíná a neohlížet se zpátky. Nepřipouštět si myšlenky na to, nač chcete zapomenout a opravdu zaměstnat mysl něčím jiným. Pokud zapomenout chcete, pak to dokážete. Nesmí to být silnější, než Vaše vůle. Vím, že se to lehce řekne, ale hůř udělá, jenomže zde jiná rada není. Upněte se k tomu, co Vás baví a netrapte se tím, o čem máte pochybnosti. Ono to časem přejde a určitě naleznete vztah, který Vás bude naplňovat po všech stránkách lépe.

Ohodnoceno: 4x
 
Od: dobromysl*
Datum: 13.05.12 17:09

Chcete být sama? Nebo byste si ráda někoho našla? Znáte odpověď na tyto otázky?

Dle mého názoru si každý člověk zaslouží, aby ho někdo měl rád. Souhlasíte? Jste přesvědčena, že si zasloužíte lásku?

Hledejte pomoc ... psycholog, kineziologie, rodinné konstelace...

přeji vám nalezení té nejlepší cesty pro vás. *andel*

MĚJTE SE RÁDA

odpověď : upřít pozornost jiným směrem (koníčky, přátelé, cestování, pomoc druhým?)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.05.12 18:17

tady pomuze jedine aktivni banda kamaradek s neustalym vrtanim do vas ve smyslu odvadeni myslenek, a uplny zakaz baveni se o jakychkoli vztazich, ne? Rekla jsem neco spatne, predsedo?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.05.12 12:57
avatar

jistý známý doktor Plzák jednou v rozhlase radil, že nejlepší lék na zamilovanost je toho druhého dobře poznat. S tím názorem se dá jedině souhlasit, protože funguje stoprocentně.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.