Oční klinika Lexum - zkušenosti?

Od: Datum: 10.05.12 21:26 odpovědí: 2 změna: 13.05.12 15:56

Dobrý večer, chtěl bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s oční klinikou Lexum v Krči? Měl bych jít na oční operaci, ale jaksi se bojím...

Děkuji

JD

Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vasek*
Datum: 11.05.12 01:29

v klinice Lexum jsem byl ještě když byli v Holešovicích na konci 90. let, do dnes nenosím brýle přestože mi strejda říkal, že se mi to vrátí a že to nemá cenu, mám tak max. - 0,5 D a předtím jsem měl 4,5. Po zákroku mě to sice bolelo a musel jsem kapat dvoje kapky, ale od té doby už léčba pokročila, tak se informujte na detaily. Před zákrokem jsem prošel řadou vyšetření, které byly možná náročnější než samotný zákrok, který trval tak půl minuty a obrousil jenom vrchní vrstvu rohovky, která se pak za pár týdnů zahojila a já jsem začal vidět ostřeji.

Od: drejdl*
Datum: 13.05.12 15:56

Nepíšete, na jakou operaci máte jít, očnní klinika lexum dělá prakticky celý rozsah oční operativy. Refrakční operace se dělají na nejnovějším typu laserů, které šetři povrch oka, operace šedého zákalu ultrazvukem velmi malým řezem, operace zadního segmentu - sítnice v celkové anestesii většinou. Operatéři všichni špičkoví, nikdo se na Vás nebude učit. Peroperašní a pooperační bolestivost minimální, věřte mi - vím o čem mluvím, pacienti z Lexa jsou mojí denní kllientelou. Ať Vám to dobře dopadne!

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.