Jak balit holky na internetovém chatu?

Od: Datum: 29.04.12 10:23 odpovědí: 10 změna: 26.07.12 13:04

Často se mi stane, že 2 hodiny si namlouvám holku a pak z ní vyleze, že je zadaná nedej bože ještě pod zákonem a při nejhorší smůle obojí.

Jak se při prvních větách šikovně a nenápadně zeptat na tyto vztahové komplikace?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ellin*
Datum: 29.04.12 10:39

Tak otázka: Kolik ti je? je úplně normální, nevím, proč byste se nemohl zrovna na tohle zeptat. A zeptat se na to, jestli je zadaná, by mi taky nevadilo. Nebo pokud to chcete nějak obcházet, tak se třeba zeptat: "Nevadí příteli, že se spolu "virtuálně" bavíme, nechtěl bych skončit s monoklem :D!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 29.04.12 14:09
Záleží jak se prezentuje a zda mluví o sobě pravdu.Takové shánění vztahu přes chat trvá ne dvě hodiny ale i měsíce,než dotyčnou přesvědčíte o tom že se sejdete na rande.Chatovala jsem hodně.Chlapa jsem sice nesháněla ale ne jednou po výměně písmenek jsem od něj dostala sprsku písmen že se mnou zbytečně ztrácel čas.Nemám ráda muže co velzou do místnosti a myslí si že budou za dvě hodiny dělat šupky dupky do chaloupky;) Chce to čas.
Větu-kolik ti je,nesnáším.Stačí se zeptat zda je v práci spokojena,zda má sestru a jestli s ní nesdílí pokoj.Co rodiče doma.Pak zjistíte zda žije sama a je výdělečně činá.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.12 14:15
avatar

Jj, věta "kolik ti je" je dost puberťácká... dobře popovídat se dá s holkou mladší i starší, ten, kdo si nechce s osobou povídat kvůli jejímu věku, je povrchní. Do oka může padnout člověk o dost starší i o dost mladší. A jak píšete, lidi rádi lžou a věk si upravují. Málokdo na chatu mluví pravdu, proto tam už dávno nechodím.

Znechutily mě různé nabídky, když jsem si s klukem hodinu dvě povídala a už chtěl telefon, přijet a nezávazný sex. Hrůza...

A tazateli, Vy hledáte na chatu děvče na sex? Jinak nechápu tu poznámku, že jsou ještě pod zákonem. Pokud chcete jen sex, tak na to klidně běžne přímo, na chatech se pohybuje dost lidí, co hledají právě tohle.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: krkovicka*
Datum: 29.04.12 14:21
no jednou jsem vlezla do místnosti za kamarádkou a byly jak vosy.Ukážeš mi pecku?Kolik ti je a odkud si?... A když na to přijde vůbec jim nevadí když jste zadaná,nebo stará.Proto jsou profily.kde se dají zjistit základní informace.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.04.12 14:39
avatar

Jen by mě zajímalo, kolik lidí do těch profilů napíše pravdivé a skutečné informace...:D

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 29.04.12 14:53
Já ano;) jen jsem je už dlouho neaktulizovala.Navíc tam mám fotky dcery.Takže vhodná antikoncepce
doplněno 29.04.12 14:54: Kromě věku.ale podle fotek se dá zjistit že mi není míň než dvacet
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ladaadal*
Datum: 02.05.12 10:42

Krkovička, prosímtě, co to po tobě chtěli, když jsi měla ukázat pecku? To jako obličej?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: krkovicka*
Datum: 03.05.12 04:03
Pecka-poštěvak ;)
Ohodnoceno: 0x
 
Od: ondraone
Datum: 20.07.12 13:11

Cao,

jesti chces nekoho na sex pres skype tak muzu dopoorucit forum http://skypesex.717.cz nebo celosvetovy forum http://www.skypesexcontacts.com

Ondra

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fondilcorin
Datum: 26.07.12 13:04

Já si je radši vždycky proklepnu na Facebooku..tam je to většinou hned jasné, jak na tom je a jaký mám šance..někdy ji balím přímo i po FB, ale to jenom v některých případech...

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.