Je smlouva s O2 platná?

Od: Datum: 25.04.12 13:06 odpovědí: 3 změna: 11.07.12 20:08

Dobrý den, k mému dotazu mě probudila "Petula", řeším něco podobného. Mám smlouvu s O2 - paušál na telefon. Dali mi bez mého žádání na rok velice výhodnou cenu. Ta však již koncem roku 2011 skončila. Poté jsem s nimi uzavřela smlouvu na 2 roky /paušál/, ale už to tak výhodné nebylo. Mladík na telefonu mě ujistil, že mi O2 pošle smlouvu k podpisu, jednu pro mě, druhou vrátit jim.

Je to už 4 měsíce a žádná smlouva k podpisu mi nikdy nepřišla. Uzavřeli jsme to tedy jen, jak se říká "na hubu". Je přesto tato smlouva bez podpisu platná? Zatím ji rušit nehodlám, ale říkám si - kdyby jednou bylo něco výhodnějšího, nebránila bych se tomu...;)

Děkuji za vaše názory a hezký den všem. *slunce*Jaga.

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.04.12 13:52

Zdravíčko.*slunce*.. S O2 je to tak, že pokud podle té "ústní smlouvy" fungujete, pak je platná stejně, jak ta písemná. Oni si to dokáží moc dobře zdůvodnit, takže si myslím, že závazek na dva roky dodržet budete muset. Když někdo z nich cokoliv nabízí po tlf. a člověk jim na to kývne, je to, jakoby to podepsal. Navíc si všechny hovory nahrávají, takže hádat se s nimi je pak složité. Takže to berte, jako závazek, s kterým jste souhlasila a který budete muset dodržet. Pokud byste to opravdu chtěla ale písemně, stačí se jim připomenout a oni písemnou smlouvu dodají. Jenomže to bych moc nedoporučovala, protože Vám mohou vystavit aktuální datum.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 11.07.12 20:08

Souhlas.Jen bych urgoval dodání písemné smlouvy.Ze zkušenosti s O2 u dcery-uzavřela smlouvu asi týden před dosažením 18.roku ,ale nic,to špatné přišlo když chtěla po 21 měsíci vypovědět smlouvu-chtěli za ni doplatit za každý měsíc přes tisíc korun i když měsíční platba byle někde kolem pětistovky!

Za manželku-docela spokojenost až do doby kdy podlehla jejich tvrzení a změnila si z tarifu (tenkrát) relax-bronz na nějaký pro O2 výhodnější.

Moje - mám již asi od roku 1997 či 98? tarif relax bronz? 30 min a 30 SMS v ceně (195 bez DPH s dph asi 240) a vzhledem k mému volání naprostá spokojenost.Téměř vždy po 2 rocích (nyní již 4 MT) na službu mobil+ za cenu 1kč .Takže zatím spokojenost.

Ohodnoceno: 2x

Od: sabinkainka
Datum: 11.07.12 08:25

Dobrej,

Mě O2 taky podvedly,ted po mě chtějí skoro 8 000kč dnes jedu na centrální středisko tak jsem zvědavá jak to dopadne...

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.