Alkohol v krvi - kdy vyprchá?

Od: Datum: 22.04.12 11:49 odpovědí: 9 změna: 05.12.15 16:07

ahoj,včera večer od 20.hodin do půlnoci jsem vypil 4 dvanáctistupňová piva a 4 velké vodky.Potřebuji dnes ve 14.hodin jet autem.Myslíte,že už mohu?Muž,90 kilo

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: buss®
Datum: 22.04.12 11:53

Ale to přece nejde tak říct. Každý spaluje alkohol trochu jinak. Na pivo se počítá cca 2 hodiny. Nakonec na intu jsou kalkulkačky. Když nejsem zdrženlivý, pořídím si detektor.

Ohodnoceno: 0x

Od: mowla*
Datum: 22.04.12 11:53

Nemáš-li problém s odbouráváním alkoholu (např. nemocná játra), můžeš...

Ale - pro příště (a jistotu) si pořiď alkotester...

Od: ellin*
Datum: 22.04.12 11:54
Ohodnoceno: 1x

Od: mnbl®
Datum: 22.04.12 12:08

nejhorší na tom je,že jsme nebl opilý možná 12 let.Vůbec mi to nechutná,ale včera se to nějak zvhrhlo.Trochu mám žaludek na vodě,trošku se mi točí hlava

doplněno 22.04.12 12:13:

teď mi napadlo,jak je to se zbytkovým alkoholem když se nadýchá např. 0,1?

Datum: 22.04.12 12:16

U nás je nulová tolerance, ale když nadýcháte 0,1, tak Vás pustí. Je tolik jiných věcí a léků, které tomu zavdávají. Kdyžtak si necháte udělat krevní testy, kdyby bylo nejhůř a než se na ně dostanete, tak to z Vás vyprchá.

Datum: 22.04.12 12:16

mnbl, pokud se ptáte na zbytkový alkohol, tak ten mít nemůžete.

Pokud se budeme bavit o hladině alkoholu v krvi, které je neprokazatelná, že jde o alkohol, tak jsme zase jinde...(0,2lékařsky)

Datum: 22.04.12 12:14

www.alkulacka.cz

Datum: 22.04.12 12:19

2 hodiny jsou na první pivo. Pak to jde geometrickou řadou, což znamená, že na 2 piva to nejsou 4 hodiny, ale víc. Navíc to platí pro 10 stupňové pivo. U 12 je doba delší. Pak taky záleží na tom, co, kolik a jak dlouho před pitím jste jedl, na teplotě okolí, na zdravotním stavu a dokonce i na duševním rozpoložení. Takže veškeré ty "kalkulačky" jsou v podstatě na 2 věci (na nic a na ...). Lervné alkoholtestery nejsou moc spolehlivé, ale rozhodně spolehlivější, než kalkulačka na Netu. V tomhle případě bych měl obavy, že tam nějaký zbytkáč ještě bude.

Od: oko
Datum: 05.12.15 16:07

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.