Jak zredukovat chlupy na zadku

Od: Datum: 20.04.12 18:08 odpovědí: 17 změna: 29.06.12 20:22

Dobrý den,

je mi 17, jsem kluk a mám, no myslím, že trochu nadměrné ochlupení v oblasti třísel a zadku až směrem dolů po nohách. Celkově mám trochu "zbytečně" moc chlupaté nohy. Něchci si holit nohy a ten zadek.. 1. nechci působit metrosexuálně a 2. bojím se, že by to pak rostlo ještě víc. Chlupy jsou spíše světle hnědé než přímo černé, ale mám i světlejší vlasy, takže možná to je tím. Jde mi o to, jetli někdo nezná nějakou radu, způsob jak toto ochlupení zredukovat, opravdu by mi stačilo to všechno zkrátit (nejdelší jsou tak 5cm a na nohou cca 3) nechci se ale chloupků naprosto zbavit.. snad rozumíte :D

Děkuju za radu

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: poiu®
Datum: 20.04.12 18:29

Dobrý den, jak píšete, nejlepší by to bylo zkrátit... Je jasné, že to opět doroste a zkracování budete muset provádět pravidelně, ale v tom nevidím problém.

Od: tttttttttttttttttttttttt
Datum: 20.04.12 18:32

Jo děkuju, to mě taky napadlo :) jen, nějaký nápad jak na to? ono nůžky jsou dost neohrabané a žiletkou to zase úplně..

Od: mowla*
Datum: 20.04.12 18:34

Zastřihovací (stříhací) strojek...

Datum: 20.04.12 19:09

Ano, zastřihovací strojek na vlasy je ideální, nůžkami byste těžko odhadoval stejnou délku, na zastřihovači si nastavíte, kolik chcete milimetrů a jedete. Pokud ho budete používat pouze na ochlupení, klidně Vás stačí nějaký za pár stovek a pokud si budete zastřihovat pouze zmiňovanou část těla, budete to mít raz dva. ;)

Od: tereska
Datum: 20.04.12 18:49

Můj muž si takové chloupky zkracuje nůžtičkama pro stříhání dětských nehtů. Nemají ostrou, ale zaoblenou špičku (kdyby se náhoodu špatně štouchnul).

Já jako žena to ocenuji. Nelíbí se mi holí muži...nesouložím s dítětem, ale s chlapem. Ale zase si trochu představuji co vše se na těch chlupech zachytí :)...

Takže radím hlavně pořád ou hygienu a kdyžtak ty nůžtičky. Neholila bych.

Datum: 20.04.12 19:05

Mě napadl zapalovač ale to bych radši neriskoval *haha**smich*

doplněno 20.04.12 19:11:

Bohužel mam podobny problem. Tam kam nesviti svetlo tak mam taky ochlupeni ze uz funguje jako sitko :D

Od: mowla*
Datum: 20.04.12 19:45

Takové ´blafnutí´ občas sebere i kůži - mám vyzkoušeno...

*smich*

Od: b
Datum: 20.04.12 19:12

Nebyla jsem si jistá, jestli je to vhodné, ale když už s tím "tereska" začala *hi*...

Pokud by důvodem Vašich starostí s ochlupením měly být obavy z návštěvy koupaliště nebo z budoucích intimních chvilek s partnerkou, tak si je děláte zbytečně. Tlak médií na to, jak má vypadat "úspěšný muž" nebo "úspěšná žena" je šílený, ale hoďte to za hlavu (o čem jiném mají všichni ti pisálci psát?). K dospělému muži ochlupení patří - jak tady již padlo, přece nechci mít sexuální vztah s dítětem. Pokud mohu soudit, většinu dospělých žen "holátka" nepřitahují a metrosexuálové jsou obvykle k smíchu.

Pokud Vám tedy ochlupení není přímo nepříjemné, neřešte to.

B.

Datum: 20.04.12 19:18

Tazatel si ochlupení holit nechce, ale pouze zkracovat. Mít na určitých částech těla hustší a delší ochlupení než na ostatních, tak to taky není zrovna hezké, takže zkrácení bude jen ku prospěchu.

Datum: 20.04.12 19:29

:)Ano, z otázky je jasné, že se tazatel nechce ochlupení zcela zbavit. Pokud nejde o extrémní "porost" ;), popřípadě ochlupení není tazateli osobně vysloveně nepříjemné, myslím, že není nutné se tímto "problémem" zabývat.

B.

Datum: 20.04.12 20:05

"myslím, že trochu nadměrné ochlupení v oblasti třísel a zadku až směrem dolů po nohách. Celkově mám trochu "zbytečně" moc chlupaté nohy."

Z toho jsem pochopil, o "extrémní porost" jde, tak nevidím důvod, proč nezkrátit, pokud si to tazatel sám přeje a není k tomu někým nucen.

Datum: 20.04.12 20:19

Taky je uvedeno "(nejdelší jsou tak 5cm a na nohou cca 3)", což je dle mne u muže běžné, žádný prales .
B.

Datum: 20.04.12 20:52

Mně teda přijde 5 cm dost dlouhé, každý trčí jinam, po krácení to musí vypadat líp.

Datum: 20.04.12 19:34

No já bych radila spíš to s tím holením nepřehánět. Nezapomeňte, že jste muž a ti tedy chlupatí bývají. To, že současný módní kosmetický průmysl diktuje mužům se holit snad všude, je jen a jen proto, aby se prodaly záplavy všech těch holítek, žiletek, gelů na holení a tak podobně.

Od: hajmoni*
Datum: 22.04.12 12:36

najít si přítelkyni, které se ochlupení líbí

pak už nebude vadit vůbec *palec*

Od: muz
Datum: 29.06.12 07:31

Jsem muž a tento problém řeším také strojkem na tříhání Nevypadám pak jako zarostlý medvěd ani jako mimino. Prostě ochlupení je pak takové decentní akorát

Od: broukpytlik1
Datum: 29.06.12 20:22

Radím sundat trenýrky a vystrčit zadek nad ohárek při opékání buřtů.Okamžitě budeš bez chlupů,jen to zasyčí.Stačí na 1 vteřinu

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.