Zkušenosti s kasa.cz s reklamací

Od: Datum: 03.11.12 15:39 odpovědí: 4 změna: 04.11.12 15:06
avatar

Dobrý den.Chtěla bych se zeptat jaké máte zkušenosti s kasa.cz s případnou reklamací.Chtěli bychom u nich zakoupit kočárek na splátky,ale co kdyby náhodou něco a chtěli by jsme ho reklamovat,když bude kočárek zakoupený přes nějakou společnost na splátky.Nevíte?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.11.12 17:13
avatar

Podle mne by takovém případě šlo o dvě různé smlouvy: o kupní smlouvu s prodejcem kočárku (u toho byste museli reklamovat kočárek) a o úvěrovou smlouvu s poskytovatelem půjčky (s ním byste řešili případné předčasné vrácení peněz).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ondrassek
Datum: 04.11.12 13:08

A co mají reklamace společného se splátkami? máte stejná práva jako při platbě v hotovosti nebo kartou. Na kupním dokladu ani nebývá uvedeno že byl zakoupen na splátky.

Když by jste chtěla do 14dnů odstoupit od kupní smlouvy tak Vám peníze vyplatí v hotovosti, nebo na účet a se splátkovkou si to už vyřešíte sami.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ondrassek
Datum: 04.11.12 13:08

A o jaký kočárek jde?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.11.12 15:06
avatar

Nevěděla jsem zda to bude mít něco společného,jen kdyby něco.Kolikrát bývají s reklamací problémy..co kdyby nechtěli vrátit peníze nebo pod..kdyby byl kočárek poškozený..aby jsme pak nespláceli v podstatě za nic..Jinak se jedná o kočárek Hoco Ranger x-sport,který jak jsem koukala pomalu mizí z trhu a ted hned na něj najednou nevezmeme..tak jsme ho chtěli vzít na splátky.Jenže na splátky ho nabízejí jen na kasa.cz a eproton. a obchody24,kde se na kočárky nespecializují,tak mám trochu strach,aby s tím kočárem nic nebylo..

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.