Kamarád mě nikdy nikam nepozval

Od: Datum: 12.01.13 23:06 odpovědí: 3 změna: 13.01.13 18:53

Takže, jde o to že mám kamaráda, noo a.. vždy když jsme spolu sami tak se nudíme, mlčíme a není co dělat, já zkouším všechno, vymýšlím věci co dělat, prostě se snažím aby ta nuda nebyla, ale například když se ho zeptám jestli půjde na hřiště tak mi řekneze ne že když by sme tam byli takhle jen dvá tak by byl zticha a nudili by jsme se, jenže předtím tam byl s jiným kamarádem skoro celý den a říká mi jak to bylo super.. Já nevím co to je, nikdy se mi to nestalo a jsem jediný s kým s emu to děje, on se mě zastane, pomáhá mi a všechno, ale jakmile něco navrhnu, třeba že by jsme zašli na pizzu tak on hned řiká že půjde ještě tenhle a tenhle.. prostě potom mám pocit že proti mě něco má ale on řiká že ne, že to můžeme zkusit jít třeba na to hřiště ale mě to příde že to říká už jen aby se neřeklo.. Říká že by bylo ticho a nuda, ale chodil ven s jedním klukem ketrý vždycky jen mlčel a potichu spolu šli, ale proti němu nic neříkal, mě v životě nikam nepozval, nikdy mi neřekl že by jsme mohli někam zajít nebo jestli nechci jít ven.. vždycky jen já.. nechci si stěžovat, mám ho rád, podrží mě a stará se o mě, ale tohle se mi nikdy nestalo a nevím co to je :/


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.01.13 07:45
avatar

Zajímalo by mě, jak sis kamaráda nael, co vás k sobě přivedlo. Zdá se mi toti, e nemáte ádné styčné společné body, které by vae kamarádství rozvíjely.

Já od dětství pěstovala cyklistiku, poznala kdejakou volně rostoucí rostlinu, dostávala jsem se a do krajských kol soutěí. Proto jsem si kamarády nabalovala právě tam. Buď rostlináře, nebo cyklisty. Pak je neustále téma k hovoru, je pořád o čem si povídat, o čem se přít. Soutěit, závodit, snait ¨se být lepí /v dobrém/.

Pokud má jenom takového kamaráda, se kterým zajdete na pizzu, kamarádství dlouho nepotrvá. Sníte pizzu a co potom? To je na kamarádství málo. Na pizzu klidně můe jít třeba i s dědečkem.

Najdi si kamarády podle svých koníčků, bude pořád o čem hovořit, můete své zájmy společně rozvíjet.

Pokud ho má jen proto, abyste spolu mlčeli nebo jen potichu li /jak píe/, to není kamarád. To můe chodit ven sám, nebo venčit psa a bude Ti s ním líp. S kamarády /se stejným koníčkem/se člověk nikdy nenudí. Má si pořád co povídat, co rozebírat, o co se v dobrém přít.

S tím Tvým kamarádem nemáte společné vlastnosti a záliby, myslím si, e to kamarádství dlouho nevydrí, Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pavel6
Datum: 13.01.13 10:04
Ale ne to ne, my si máme co říct , on se mě zastává a vechno , kdy si třeba píeme na chatu tak vydríme i 5 hodin a je o čem mluvit , i kdy jdeme s dalími kamarády ven tak je o čem mluvit a je sranda , ale kdy sme spolu sami tak najednou je hrozná nuda, on ani já neví co dělat nebo říct a tak :/
Od: andrea1*
Datum: 13.01.13 18:53

No tak sám s ním nechoď, kdy si nemáte co říct a nudíte se. S tím nic nenadělá. jdi s ním i s partou. Tak bych to udělala já.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.