Jak uvolnit namožená záda?

Od: Datum: 12.01.13 21:28 odpovědí: 6 změna: 13.01.13 09:47

Prosím poradte mi když jsou záda namožená a chvílema bolest vystřeluje,že se nedá ani vydržet,děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.01.13 21:33
avatar

Tohle podle popisu moc pouhému namožení neodpovídá, spíš ploténka nebo skříplý nerv, pokud nepomine navštívit lékaře.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 12.01.13 21:35
avatar

...v takových situacích je nejlépe navštívit ortopeda.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 12.01.13 22:05

Pokud se to nedá vydržet, tak klidně i na pohotovost. Odblokují, dají injekci, možná je i kapačka. Až se člověk zbaví akutní bolesti, je na řadě rehabilitace a speciální cviky, aby se problém neopakoval.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.01.13 22:20
avatar

Záleží na tom jak a kam vystřeluje?!Pak se dá odvodit ,ale nejlépe určí lékař.Já také myslel,že je to pouhé namožení a dnes mám fixaci.Ale klid je to v pohodě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.01.13 09:32
avatar

#bolest+v+zadech ;) Namožená záda, to může být cokoliv. Od namožených svalů, a po posun ploténky nebo obratle. Kdy jsem byla na tom jako vy, stoupla jsem si zády k otevřeným dveřím, chytla jsem se za horní hranu a pomalu krčila nohy. Samozřejmě že lepší jsou žebřiny. Váhou vlastního těla se páteř srovnala a pokud to trošku šlo, ploténka skočila zpět. *jasne* Prášky proti bolesti proto, že bolestí jsou drobné svaly, které neovládáme vůlí, v křeči a drží páteř ve špatné poloze. Je potřeba ztlumit bolest, svaly se uvolní a pátř se srovná. *jasne* Někdy stačí kýchnout nebo špatně šlápnout a co vyjelo, skočí zpět. Někdy to trvá dlouho.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: mil®
Datum: 13.01.13 09:47
avatar

Jestli to je namoení, tak klid a teplo. Jestli plotýnky tak k neurologovi. V současnosti mi předepsal Sirdalud na uvolnění svalstva. Beru jen přes den, ánto se to uvolňuje a dost a ráno se mi těko vstává, ale jinak dobrý. No a k prevenci NeuroMax forte co je B1+B6+B12, cílené na ty skříplý nervy. A je to fakt dobrý, teda mně to pomáhá. Jinak Bkomplex forte beru pořád, mimo tohot času kdy mám Neuromax. Občas to i střídám.

Drím palce a přeju hodně zdraví.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.