Výroba náramků z koralků doma

Od: Datum: 12.02.12 12:54 odpovědí: 15 změna: 11.04.14 21:45

Dobrý den ,chtěla jsem se zeptat nevíte něco o paní H.Jakusivič.Asi před měsícem jsem si obědnala práci na doma.Bylo to výroba náramků z koralků.ZAplatila jsem 2000kč. a měla jsem si měsíčně vydělat 4000-6000Kč.ale to se nedá vydělat v jednoum bališku je 70 náramků a za jeden dává 3 koruny.Peníze nám nechce vrátit a nechce mi dát nadresu na vedoucího.Chci se zeptat jestli ji nekdo o tom neco nevi .Děkuji za pomoc

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 12.02.12 12:59
Více takových důvěřivců jako jste vy,a dotyčná podvodnice si užívá super dovolenou třeba na Bahamách!
Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.02.12 13:01

Víme o tom úplně všechno. Stačí se podívat zde do historie. Napiš do nahoru do vyhledávání domácí práce, práce na doma, práce z domu a pod. a bude ti vše jasné.

Datum: 12.02.12 13:04

zas další podvod klasika,peníze nečekejte,ona si tak vydělává,jedině trestné oznámení ale chce to víc lidí

Datum: 12.02.12 13:08

furt se o tom píše a lidi si nedaj říct a nedaj *zed*

osobně bych peníze odepsal,nebo skuste na policii nahlásit podvodné jednání ale vzhledem k tomu že to je do 5000kč tak to ani nejni trestný *cteni*

Od: viky®
Datum: 12.02.12 13:52

Věřit ostatním, co jsou zde podvedeni.

1000 lidí tady píše, poslali jsme peníze na domácí práci, žádnou jsme nedostali, podvedl nás ten a ten...

Přečtou si to stovky lidí, za dva dny na to, pošlou nějakému vykutálenému podnikateli, který nabízí domácí práci, dopředu peníze.

Kdy konečně pochopíte, že musíte, 5 x peníze v ruce otočit, než je někomu cizímu pošlete?

Práci, tak z ručky do ručky. Já peníze, ty práci.

#ff0000">Nabízíte práci, přijedu a poplatek osobně zaplatím, odvezu si práci!

Je to jedno, že nemáte auto!

Když na nabídku domácí práce, takto odpovíte, hned budete vědět, že je to podvodník. Už se neozve.

=========================================================================

Ušetříte tisíce. Nyní už žádná rada není.

doplněno 12.02.12 13:54:

Jen můj názor.

Od: martinxx1
Datum: 12.02.12 13:55

nevim proc tem podvodnikum porad verite,dobre vam tak snad jste uz dost stara na to aby jste vedela ze penize se davaji za praci ne nejaky navlikani koralku*smich*

Datum: 12.02.12 13:58

Víte, proč noviny i jiná média upozorňovaly na to, že jde o podvody? Že lidé nemají nikam předem posílat peníze? Aby varovali ostatní. Na internetu jsou stovky diskuzí o těchto podvodech, stačilo si jen před posláním peněz nějakou vyhledat.

Všechno darmo, a teď chcete pomoci? Nezlobte se, ale dokud budou takoví lidé, co hloupě pošlou tisíce předem, tak se tito podvodníci budou mít jako prase v žitě.

Můžete podat TO, ale jedná se o částku menší, než 5000,-. S penězmi se raději rozlučte a přístě, proboha, nikam nic předem neposílejte!

Datum: 12.02.12 14:04

Byla jste neskutečně hloupá a naivní, další z mnoha podvedených. Ano, přečtěte si tady na Poradně o Vinčekovi, o Velclovi a o dalších fiškusech. Je jich dost a přestože lidé před nimi varují, pokaždé nějaké ty trouby najdou a mají se díky jim dobře. *zed*

Základní pravidlo je: NIKDY A NIKOMU ZA SLÍBENOU PRÁCI NEPOSÍLAT PENÍZE PŘEDEM.*zed*

Většinou chtějí 500 - 700 Kč, tahle paní Vás lohla opravdu o hodně. Ale dala jste jí to dobrovolně. Vím, že to člověka zamrzí, ale za své 2 tisíce jste získala aspoň dobrou životní zkušenost, že už nikdy nikomu další peníze předem!*cert*Jaga.

Na mně chtěla paní poslat předem jen 50 Kč, ale ani to jsem jí neposlala. Byl to rovněž podvod.

Od: martinxx1
Datum: 12.02.12 14:42

No ale musim se priznat ze jsem se jednou taky nechl unest vyhrou v internetovym kasinu v rulete tak jsem poslal 2x 1500kc a projel jsem to od te doby vim ze bez prace nejsou kolace*smich*

Datum: 12.02.12 16:07

no to se nedivim.Pamatujte si,jak chce nekdo penize od vas a nebo slibujeprilisny vydelek-jasny podvodnikTo uz nedostanete,musela by jste ji znat a to pochybuji.

Od: coop*
Datum: 12.02.12 16:19

Předpokládám, že na tuto činnost máte se zadavatelem prací sjednanou nějakou smlouvu (smlouvu o dílo, dohodu o pracovní činnosti, dohodu o provedení práce, atp.). V této smlouvě jsou jistě stanoveny podmínky výkonu této činnosti. Jak sama píšete, zadavatel vám práci dává. To jestli objem práce odpovídá smlouvě nebo ne, neuvádíte. Pokud neodpovídá, pak se písemně (doporučeně s dodejkou) obraťte na zadavatele a nízký objem prací v rozporu se smlouvou "reklamujte". Pokud se situace nezlepší, budete se muset obrátit na soud. Poplatek byl ve sjednané výši a uhradila jste jej zcela dobrovolně, takže není v podstatě co reklamovat. Na těchto stránkách módní vyhrožování trestním oznámením neberte vážně. Podle toho, co píšete, tak žádné skutkové znaky trestného činu naplněny nebyly a to už nehovořím o výši způsobené "škody". Pokud je to jinak, pak to zkuste popsat.

Datum: 12.02.12 21:52

Není to jinak, a není co popisovat. Je to opravdu tak, jak píšete. Paní se prostě i přes veškeré rady a výstrahy, dopustila chyby špatného rozhodnutí a teď pláče. To, co jí tady píšete za rady, stejně nedokáže uplatnit, protože kdyby ano, nikdy by nic podobného nepodnikla. Napsal jste to hezky, ale těmto lidem to nepomůže. nejsou schopni to pochopit. Je to smutné, ale je to tak. Takže si paní zaplatila korálky v domnění, že ji to bude živit, co na to říci? V dnešní době je to naivita téměř neodpustitelná...

Od: lennyk*
Datum: 18.02.12 14:34

Ne Prave nam nedala ani smlouvu ani razitko.nemame nic jen stvrzenku.

Od: boneiii
Datum: 27.02.12 00:07
Take jsem naletela na koralky asi tak pred pul rokem. Pani z Prahy mi asi nabidla to same co vam. Vyroba malych a velkych koralkovych naramku. Dala jsem ji za to 2000kc. Za maly pytlicek koralku a dratku. Za hodinu
na to jsem ji volala kdyz jsem to prepocitala ze si tak nikdy nevydelam kdyz k tomu prictu i benzin a vratit uz to neslo a ze jsem pry platila za zprostredkovani a ne za praci.
Nejhorsi je ze jsou tak ubohy a snazi se vydelavat na tech co penize sami nemaji .

Od: mandarinka*
Datum: 11.04.14 21:45

tak to ma mrzi ze ste tak naletela

ked som bola mladsia tiez som chcela nieco take vyskusat lepenie obalok skladanie pier ci plastovych hraciek alebo aj koralky navliekat lahka praca mozno mozno nie ale nanestastie nemala som penize na zaciatok a rodicom to hned bolo divne ze preco by mali platit za pracu ktoru vlastne chcem robit ja aby som teda bola za nu aj platena takze podvodnici ty co chcu najprv peniaze a potom ,,daju,, pracu.

teraz napriklad som sa dala aj na tie koralky ale sama nakupujem si na roznch strankach koralky tipu glass4u a ceske-koralky ktore som si nasla na diskuznych forach, ze sa to dievcatam paci a su spokojny a pak uz si len sama tvorim vyrobky a predavam ich kamaratkam alebo darujem alebo aj inym a tak niesom odrbkana s prepacenim.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.