Zub neroste

Od: Datum: 06.01.13 12:42 odpovědí: 7 změna: 07.01.13 14:39

Dobrá den chci se zeptat před 6 měsíci mi vytrhly trojku vpravo dole a do dnes mi zub nenarostl chci se zeptat když půjdu k zubaři co mi stím udělá nebo co i stím mám udělat sama

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.01.13 12:48

A byl to mléčný, nebo trvalý zub? *smich* proč ho vlastně trhali? Může to trvat i dýl, každopádně když půjdeš k zubaři a optáš se, bude to to nejlepší co můžeš udělat :)

Ohodnoceno: 0x

Od: krkovicka*
Datum: 06.01.13 13:06
Tak jestli nebyl mléčný,tak Vám už nic nenaroste.Dají Vám tam náhradu jestli si jí zaplatite.Jen jeden člověk ze 100000 má třetí zuby a to ještě ne všechny(dle moji zubařky).

Od: kari51
Datum: 06.01.13 15:37

ne zub byl první

Datum: 06.01.13 13:36

Pokud to byl 1. zub, může se stát, že pod ním nejsou základy na druhý. To zjistí lékař rentgenem.

Právě to prožíváme: vnuk - 13 let nemá ze čtyř druhých "pětek" hned tři. A nikdy je mít nebude. Kolem Vánoc zažil velice nepříjemné trhání těch stávajících, na to, že to byly první zuby, doktorka 2 přetrhla, pak to odvrtávala a dostávala po kusech kořeny. Pak se chodilo na čištění. Zuby se prý za pomoci speciálních rovnátek v dásni roztáhnou a nebude to znát. Zatím si prožil své, plno bolesti a ani se kloudně nenajedl.

Ta speciální rovnátka budou "koštovat" 25 tisíc! *ee*

Přeji Vám něco lepšího, tohle nestojí za nic. A´t Vám ten zub doroste, pokud by to měl být druhý. Dojděte si k zubaři na ten rentgen a uvidíte, hned Vám řeknou, co a jak.

Se zuby to někdy bývá patálie. Jaga.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 06.01.13 15:39

děkuji snad to tak hrozné nebude

Datum: 06.01.13 20:44

Byla chyba že se vytrhnul.Pkd se netvoří nový nezbude než týrat dítě více než je třeba rovnátky (drahými!) Nás měli pro syna stát hrubě přes 30tisíc!5 zubařů bylo proti a jeden pro (spec na rovnátka!) ,mladý má dodnes (má skoro 20) ještě přední zuby mléčné a drží jako přibité!

Datum: 07.01.13 14:39

me vyrostl jen do čtvrtky a to už je davno jinak už neroste

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.