Práce účetní na ŽL

Od: Datum: 13.11.12 17:43 odpovědí: 7 změna: 12.02.13 12:46

Dobrý den, mám na Vás prosbu. Poradíte jak sehnat klienty na vedení účetnictví? Jsem na MD a chtěla bych vést účetnictví na ŽL. Zkoušela jsem už podat nějaké inzeráty, ale bez výsledku. Děkuji za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 13.11.12 17:59

Dobrý den.

Je třeba opakovaně dávat inzeráty, ptát se známých, přátel. Většinou se klient sežene náhodně, právě tímto oslovováním známých. Výhodné je o sobě dát i reference. Pokud už jste někomu účetnictví vedla, v inzerátu to uveďte.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: pt®
Datum: 13.11.12 18:15
avatar

Je dobře, že si dáváte inzeráty. Určitě klienty mít budete, myslím, že nejvíce se jich ozve po novém roce, až je bude tlačit termín. - pt

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 13.11.12 18:41
avatar

Zkuste inzerovat na profesně zaměřených portálech a/nebo v tisku, tam je podle mého názoru největší šance najít zájemce.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: peha
Datum: 13.11.12 21:09

Nevím, z jaké lokality jste, ale u nás by se vaše šance na získání solidního klienta blížila nule. Kolega, který se účetnictvím sám živí už od roku 1992, v tomto roce "ztratil" dvě střední právnické osoby (obrat kolem 50 mil. Kč) a asi pět čučkařů (buď ukončení podnikání nebo tvrdá úspora nákladů). Dostává se do pro něj nezvyklé situace, kdy při svých vynikajících znalostech (komplexně účetnictví a daně) se mu nedaří další solidní klienty získat, a to i za nižší cenu. Přeji vám, pokud jste špičková účetní, ať se vám to podaří, ale jednoduché to nebude.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: dery*
Datum: 14.11.12 07:25

Pokračujte v inzerátech, nabídněte své služby svým známým podnikatelům, popř. se o sobě zmiňujte i jiným (můžou vám někoho dohodit, doporučit atd.). A taky to chce asi webovky.

Já pokud někoho sháním, jdu prvně na internet. Kdybych sháněla účetnictví ve vašem kraji, měla byste mi vyskočit v nabídce.

Nemusíte si webovky platit, je spousta poskytovatelů zdarma. Stačí, že se o vás lidi na internetu dozví, kde působíte, co všechno děláte, nabízíte atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.12.12 06:56
avatar

Vlastní web je podle mne dobrý nápad, nemusí být nijak rozsáhlý, to by byl dobrý způsob jak o sobě dát vědět.

Nedoporučuji však služby zdarma, protože nepůsobí důvěryhodně. Takový web by tazatelce spíše potenciální zákazníky odváděl.

Kromě toho nejsou bezplatné služby (míním "hotové weby") spolehlivé. Poskytovatel může kdykoliv službu ukončit bez předchozí informace či varování.

Vlastní doména stojí kolem 200 korun ročně, lze na ní provozovat i vlastní e-mail (Gmail plus GoogleDocs), hosting se dá pořídit za pár desítek korun měsíčně nebo i zdarma.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: skautlaky
Datum: 12.02.13 12:46

Klienti se dají sehnat mnoha způsoby, nejjednoduší a nejrychlejší je oslovit přes známé, další a složitější marketingové metody, je dobré mít kvalitní webovou prezentaci, kterou lze propojit přes inzerce a články na internetu. Co se týče zkušeností s inzeráty, zkoušel jsem noviny i onzerci na intrernetu, nejlepší zkušenosti jsem měl s hyperinzercí. Dále je dobré si najít něco čím se odlišíte od ostatních. Já osobně jednu účetní firmu buduji, dělal jsem jí stránky www.k-ucetni.cz , kdyby jste měla zájem o bližší informace, tak se na mě klidně obraťte. ;)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.