Jak se používá kosmodisk?

Od: Datum: 01.02.12 14:25 odpovědí: 15 změna: 06.10.16 13:30

Koupila jsem si ve slevě kosmodisk. Přišel mi umělohmotný pás s gumama bez slova vysvětlení, žádný návod. Jak se kosmodis používá a má nějaký efekt? Přestanou pak záda bolet? Jaké máte zkušenosti?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 01.02.12 14:27

Použití je jednoduché:

Utracené peníze Vám budou tak líto, až Vás z toho radši přestanou bolet záda...

Případné vedlejší účinky, v podobě náhodného účinku tohoto výrobku jsou ojedinělé.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: wamp®
Datum: 01.02.12 14:37
avatar

Je to tak,ty peníze jste vyhodila naprosto zbytečně,jediné,co pomáhá na bolesti zad je cvičení na posilování zad,a s tím spojené cvičení břišních svalů,jelikož to je zkrátka spojená nádoba,denně vám postačí cca půl hodinka intenzivních cviků,jo,a nezapomeňte u toho dýchat tak,jak se má,to je velice důležité!Pokud nevíte jaké cviky,na netu jich máte kvantum*cteni*

Ohodnoceno: 1x
 
Od: viky®
Datum: 01.02.12 14:48
avatar

Kosmodisk, návod na použití je jednoduchý. Tady máte návod od prodejce z netu.

Při problémech s bolestmi zad používejte Kosmodisk po dobu 10 - 20 dní. Noste ho nejméně 3 hod denně, aby se dosáhlo největší možné efektivity. Kosmodisk můžete nosit pod oblečením i na oblečení, nejúčinnější však bude, když ho budete nosit přímo na holé kůži. Masážní pás připevňujte žebrovanou stranou směrem k zádům. Pomocí elastických popruhů, které jsou snadno nastavitelné, si masážní pás umístíte přesně tak, aby dobře seděl na zádech a neomezoval vás v jakémkoli pohybu.Kosmodisk obléknete podobně jako batoh pomocí dvou popruhů přes ramena. Po upravení jejich ideální délky si zapnete další popruh kolem pasu, čímž docílíte dokonalého zafixování Kosmodisku na správném místě.

Za ty peníze jste si mohla jít na masáž, ta by vám na bolesti zad pomohla jistě více, jak ten nesmysl nahoře. Když vám tento přípravek nepomůže, můžete si od prodejce koupit další nesmysl na bolesti zad. Přípravek si pověste tak, aby jste na něj dobře viděla, když chcete něco objednat zlevněného, bude to varování pro příště.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jaroslaw
Datum: 01.02.12 14:51

Paní potřebuje návod k použití, ne hloupé řeči.

http://www.kosmodisk.cz/index.asp

tady máte co hledáte.

jen dodám, že jej nemám a nepoužívám.

jsou názory pro i proti, takže když jej máte, používejte a uvidíte.

Přeji ať Vám pomůže.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.12 14:53
avatar

Příště pošlete peníze za podbné pito...hlouposti na můj účet...

A slibuji že za to na Vás budu 5 vteřin intenzivně myslet...Mám tak silnou vnitřní energii...že těch 5 vteřin myšlení na Vás, Vám pomůže 2x více než Kosmodisk...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.12 15:16
avatar

Ano, bude mít efekt, ale ne sám o sobě, spíše jako součást komplexnější péče. Zálěží na tom, z jakého důvodu vás záda bolí, za určitých okolností může i uškodit. Pokud je to takové to klasické bolení zad a cvičíte, nejspíš vám udělá dobře, ona ta průběžná masáž je docela účinná. Kosmodisk by mě sice nenapadlo zkoušet, ale používám něco podobného na bederní páteř - tyhle masážní srandy se dávají i do zpěvňovacích pásů - a je to příjemný účinek, tak co by nefungovalo tohle.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 01.02.12 16:34
avatar

Prosím vás, kdo Kosmodisk vyzkoušel, napište! *modla* Moc ráda bych věděla, jak to vlastně je. Všude nadávají jen teoretici a povídají o svých názorech. Zkušenost žádná. Je mi divné, že všichni vědí, jaká je blbost a zhůvěřilost a firma se drží snad desetiletí. Zkošenosti, to bych moc ráda.*palec*

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 01.02.12 17:14
avatar

Musím souhlasit s Wamp, jediná opora zad, která pomůže, je vnitřní - svalstvo a jeho posílení.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viky®
Datum: 01.02.12 17:27
avatar

Pro "jaroslaw", stačí se podívat na odpověď, je tam přesný návod od výrobce.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viky®
Datum: 01.02.12 19:17
avatar

Tady jsou informace přímo od pramene.

Máme starou tetičku, tenkrát před lety, slavila 76 narozeniny. Jistě si dovedete představit, jak se starý, nemohoucí člověk, který má po úraze nemocné záda a kyčle, pohybuje po domku, dvě hole k tomu. Rodina neví, co staršímu člověku koupit, aby ho potěšil. Tady se dostáváme k dárku. Neteř se rozhodla, že bude originální a milé tetičce, na bolesti zad, koupí Kosmodisk. Narozeniny, to byla jedna velká šou. Tetička ihned se šla převléknout a museli jsme jí nasadit Kosmodisk, řekla bych nasadit kšandy s umělou hmotou, která na ohnutých zádech nedrží. Problém byl i v noci, protože není možné, tyto pásky mít na těle. Tak tetička ráno, opět si pásky nechala připnout, problém je, že většinu dne sedí, nebo leží. Nedá se to. Tato umělá hmota je pro člověka, který má páteř zkroucenou, velmi nepříjemná. Tetička vydržela asi týden zkoušet různé polohy, jak sedět, nebo ležet. Pak to vzdala a dárek vrátila mladým, ať si ho nechají. Pro nás, to byl horor.
doplněno 02.02.12 01:55:

"Hope" ani na to to není!

Ohodnoceno: 0x
 
Od: polinek*
Datum: 02.02.12 00:24

,,myslím,že jste to mysleli dobře,ale ještě nikdo krom reklamy to nechválí...jen nadává

Ohodnoceno: 0x
 
Od: mira*
Datum: 02.12.14 18:14

Co to tady melete o cvičení,jak má asi starší člověk,který se nepostaví,nebo se nemůže hnout cvičit.Dobré a ideální to je,ale pro zdravého člověka.Má matka nechápala staršího chlápka,který u nás pracoval,že je tak pohyblivý a když se ho zeptala,jestli ho nebolí záda,tak vyhrnul košili a na zádech kosmodisk.Že už prý s ním nikdo nechtěl dělat,stále vysedával a skučel,pak si pořídil toto a měl a snad má klid.Hned nato ho matka dostala k vánocům a to jediné jí pomáhá,maser jí tak pomačkal,že už nemá odvahu tam jít.Já jsem tu proto,protože chci objednat nový,ten nošený je už popraskaný,je to přeci asi jen plast,ale je velice často využíván.Rád bych koupil originál,nechápu tady ty ceny,od 200 do 2000,prý to musí být originál,aby pomohl.Co jsem zjistil,tak není v něm žádný proud,ani magnety,prý to jen lehce masíruje.Jsem z těch,co reklamám vůbec nevěří,ale něco na něm asi bude.Až vás budou bolet záda,že nebudete moct cvičit,tak zkusíte i toto.Horští nosiči prý nemají zádné bolesti zad.Ale zkuste cvičit,když jste rádi,že si odskočíte na toaletu.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ela*
Datum: 04.02.15 20:12

U zakoupeného kosmodisku byly spony rozhozené,nevím,jak se kosmodisk zapíná.Děkuji

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.02.15 20:29
Ohodnoceno: 0x
 
Od: pajap
Datum: 06.10.16 13:30

Spony nejsou prohozené - spojte první horní s prostřední na levé straně, první horní s prostřední na pravé straně. vzniknou vám "ucha" a nasaďte si kosmodisk jako batoh. Spodní už na těle spojíte přes břicho.

Jinak kosmodisk nefunguje v žádném případě podle jeho reklamy, jediný efekt je ten, že vás "nutí" chodit s narovnanými zády. Když nebudete cvičit, tak je vám na nic.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.