Hlučný sex u sousedů

Od: Datum: 20.01.12 07:31 odpovědí: 21 změna: 07.08.14 18:24
Dobrý den
Potřebovala bych poradit s takovým trochu " delikátním " problémem.Bydlím v bytě,vedle mě bydlí mladý muž.Jak už to bývá,v paneláku jde vše slyšet a tak v poslední době jsem nepřímým účastníkem jeho sexuálních hrátek s přítelkyní.Ovšem slečna je velmi,ale velmi hlučná,kdejaká pornoherečka by se mohla stydět.Kolikrát musím dát TV hodně nahlas abych vůbec něco slyšela.Mám pocit,že akt se odehrává vedle mě na gauči.Není to závist,že si užívá,chraň bůh,ale když se chystáte do hajan třeba v 23.00 a řev začne,a trvá do noci,spánku moc nepoberete.Nehledě na to,že sousedi pod námi si myslí, že jsem to já,odkud se tohle noční představení line.Sousedi se na mě na chodbě,ve výtahu,potutelně usmívají,z jejich narážek jsem pochopila,že si to myslí.Jak mám mladému muži sdělit,že by se mohli trochu ovládat,popřípadě přesunout hrátky na jinou hodinu?
Nejsem nepřející sousedka,jen bych se ráda přes týden vyspala do práce.

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.01.12 07:45
avatar

opravit myslení sousedů, že Vy jste "autorkou" těch hlasitých zvuků, můžete velmi jednoduše... stačí v čase "představení" zazvonit u jednotlivých bytů, ve kterých máte tu reputaci a říci jim, že vy jste z obliga... i tak nebudou spát, takže si s Vámi v tu chvíli rádi popovídají o možnostech nápravy...

upravit projevy té slečny bude trochu horší... možná, že by přistoupila na sado-maso, nabídněte jí pěkný roubík... s plnou hubou řvát nebude...

někdy pomáhá i vyrušení při té libé činnosti... střídejte se po dohodě se sousedy při zvonění na dveře bytu toho mladíka, jeho to přejde... volejte mu na mobil, tlučte na dveře... použijte ustanovení o nočním klidu...

nejlepší by bylo mu najít němou přítelkyni...

Ohodnoceno: 8x
 
Od: tila
Datum: 20.01.12 08:34

No mám pocit že sado maso už tam probíhá...

Nicméně humorné je, že se mu tak střídají slečny dvě,blondýnka řve, černovláska je potichu.

Vždy když potkám tu černovlasou,říkám si, fajn dnes to bude v klidu...*dril*

Datum: 20.01.12 08:49
avatar

Jéé...no tak to jste mohla říct hned že má dvě...

V tom případě si počkejte na černovlásku...a nenápadně jí mezi řečí řekněte, proč nemá dnes stejnou barvu vlasů jako včera..a kdo jí ty vlasy tak hezky obarvil..

Oni si to pak holky s chlapcem vyříkají...a bude klid.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: tila
Datum: 20.01.12 09:02

Tohle ne,to je jeho věc kolik přítelkyň zvládá.Do soukromí se mu nehodlám plést.

A nikde není napsáno,že blonďatá to neustojí ,a kravál bude pokračovat...

A já budu za padoucha...My jinak spolu v rámci sousedských a společenských vztahů dobře vycházíme,máme společné přátele,nechci dělat rozbroje.

Datum: 20.01.12 09:23
avatar

Dobrý den. Já bych u něj zazvonila a naprosto slušně mu řekla, že je mi to opravdu trapné, ale třeba si to ani neuvědomuje, že tyto zvuky mohou rušit sousedy. Tak jestli by byl tak moc ohleduplný a v době nočního klidu se mohl chovat tišeji, aby sousedé nemuseli poslouchat, co se děje u něho doma. Že považujete za dostatečné, když si o tom takto promluvíte mezi čtyřma očima, než psát někam nějaké stížnosti apod. Zdůrazněte mu, že jste ráda, že jinak jsou Vaše sousedské vztahy v pohodě a ráda byste, aby to tak zůstalo.

Ohodnoceno: 3x
 
Datum: 20.01.12 09:30
avatar

Ne ne, do těch dvou se nemíchejte. Ony si vjedou do vlasů, zákon schválnosti bude, že to ustojí ta blonďatá uřvaná a tu černovlasou odstaví. A budete mít cirkus každý den. Takhle se vyspíte aspoň obden, když má službu černovláska. *smich*Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.01.12 07:49
avatar

Já bych v takovém případě možná sedla a napsala dopis dotyčnému. V humorné formě bych ho upozornila na jejich jednání a zdůraznila to, co jste napsala, totiž - že je o vás zamýšleno, jakože ty zvuky rozkoše vycházejí od vás a dále i to, že se chcete vyspat do práce. Třebas to pochopí. Ale spíš si myslím, že ne.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: wamp®
Datum: 20.01.12 08:50
avatar
Dobrý den,jak už tady bylo řečeno,pokud je sousedovi jedno,zda druhý soused nemůže spát,i přesto,že druhý den vstává do práce,tak existuje jediná varianta,a to,zvonit,bouchat na dveře,a deptat je tak dlouho,jako oni deptají vás!My měli podnájemníky,kteří byli hluční prakticky permanentně,tak jsem jim začala posílat smsky,mlátila na dveře,až to vzdali!Na hrubý pytel hrubá záplata!
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.12 09:49
avatar

Já nevím kdo nám před 40ti lety panelák stavěl ale neslyším tu vůbec nic. Jedině když někdo vrtá to slyšet je. Pokud by to bylo jak píšete a bylo to často, tak bych mladíkovi v ústraní sdělila ať se zklidní, jenže co když to ví a právě proto to dělají?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tila
Datum: 20.01.12 10:06

Bydlím úplně na střeše v takové té střešní nástavbě.

Zvenku sem nejde slyšet nic,to je pohoda,ale od sousedů skoro vše.

Datum: 20.01.12 10:05
avatar

To buďte ráda, že to je jen večer. Já měl čtyřicetiletou sousedku a ta si zase vodila do bytu chlapy, mladší a taky pravidelně začínali, když jsme usínali. Jenže v pět ráno začínali zase znovu, takže člověk neměl klid ani ráno.Pořád jsme na ně bouchali, až si alespoň tu postel odtáhli od stěny, že to tak nebouchalo do zdi. jednou se mi dokonce zdálo, že jsem na zábavě a hraju na bicí a až jsem se probral, žádný buben to nebyl, jen postel narážela na zeď

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.12 10:17
avatar

Zkuste neco v tomto stylu - jen upravte ceduli a sups s tim na dvere:)

Ohodnoceno: 4x
 
Od: skye*
Datum: 20.01.12 10:31

*smich* *haha*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: fran
Datum: 20.01.12 11:04

Určitě ano dopis na dveře, možná ani nežertovat. Ale tak, aby se dostal do rukou té paní. Úspěch nezaručený, pokud je soused bezohledný i jinak..

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lui*
Datum: 20.01.12 10:59

Že by nahrát, a po skončení jim to pustit naplno zpátky? Hi.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: viky®
Datum: 20.01.12 11:18
avatar

Staré paneláky, to je katastrocha, tam se dá poslouchat vše. Kuchyň, kde je odsávání a tím spojení všech kuchyní v paneláku, tam je to nejhorší. U nás byl sex souseda, slyšet i přes pět pater. Také střídal slečny, nic se s tím nedalo dělat. Aby to nebylo málo, jedna slečna si užívala v noci také, ta měla bouchající postel a hekání, sousedé v pátém patře měli zadarno v noci buzení. Přišli ve dvě v noci a hned byl barák vzůhu. Ani jeden, si ze zvonění nic nedělal, zvonek vypnul.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 20.01.12 16:04
avatar

Tak a jističe na společné chodbě nebyly...?

doplněno 21.01.12 12:33:

Pravda když si vzpomenu na "zhasínačky" tak to dá rozum...

Ale i tak když ti půjde pokaždé nahazovat dojde mu to :D

Ohodnoceno: 0x
 

 

Od: pb®
Datum: 20.01.12 17:30

Pri sexu si vyhozenych pojistek v byte tak nejak ani nevsimnete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zpestreni
Datum: 07.08.14 01:35

Vatu do uší, nastavit si vysokou hlasitost na reprákách a pustit jim sestřih nejlepších veršů z písničky od H. Zagorové - "Proč nejsi větší, proč nejsi větší o pár cenťásků..." Sestřih na youtube :)


Ohodnoceno: 0x
 
Od: edfdd
Datum: 07.08.14 17:28

A to ja takový problém ji říci,až ji potkáte,že by nemusela při tom tak řvát?Že je to slyšet na celý barák a že není slyšet ani televize?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.08.14 18:24
avatar

Vážení nemluví z vás tak trochu závist? Vzpomeňte si na své mladé roky.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Návody Poradny
Poslední otázky Poradny společnost
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.