Opakované stržení platby

Od: Datum: 13.11.12 11:54 odpovědí: 3 změna: 13.11.12 22:51

Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat na situaci do které jsem se dostala.
Přes internet jsem kartou zaplatila za službu, vše bylo v pořádku. Ale dnes po třech měsících, co mi služba vypršela mi provozovatel poslal mail, že mi prodlužuje službu a částku si strhl znovu. Nic jsem nepotvrzovala a částka je stržena. Ani při prvním placení sem nic s opakovaným stržením nepotvrzovala. Provozovatel má sice v podmínkách, že pokud službu nezruším, tak mi ji prodlouží, bohužel jsem si toho nevšimla. A právě se chci zeptat jak to, že si částku může obchodník znovu strhnou když já jsem nepovolila žádný příkaz a také všechny platby přes internet schvaluji smskou?
Chápu má to v podmínkách, ale já jako držitel učtu jsem dala právo jen na stržení první částky na žádnou další ne.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: pacourek*
Datum: 13.11.12 13:20

Vy jste v podstatě povolení dala tím že jste tu službu nezrušila.Pozorně si smlouvu (podmínky služby)přečtete a urychleně zrušte jinak se vystavujete dalšímu placení

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.11.12 15:30
avatar

Při registraci dáváte souhlas se všeobecnými obchodními podmínkami, takže postup poskytovatele služby byl podle mne v pořádku.

Jak proběhla první platba? Nedala jste při ní svolení k inkasu? V takovém případě si poskytovatel služby mohl při prodloužení služby strhnout další platbu. Podívejte se, jaký typ platby jste tomuto poskytovateli nastavila, a buď jej změňte nebo zrušte.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.11.12 22:51
avatar
Automatické obnovování, musíte číst a taky se vyplatí snížit limit na karte na nulu pres internet.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.