Jak se rozplakat?

Od: Datum: 11.01.12 22:08 odpovědí: 14 změna: 18.03.14 22:53

prosim vas, umite nekdo se rozbrecet hned z fleku? pokud ano, poradite mi, jak nato? vynechte prosim rady typu potrit si koutky oka cili paprickou, cibuli nebo si vytrhnout chloupek v nose. Sice to taky funguje,ale uz dlouho me zajima,jak to herci dokazi,rozbrecet se jentak na miste...diky vsem

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.01.12 22:15

Většina z nich odpoví, že slzy přišly prostě samy. Holt to někdo umí, někdo ne. Znám děvčici, která se rozbrečí na požádání, což se jí někdy dost hodí...

Někteří si taky vzpomenou na něco hodně smutného.

Ohodnoceno: 0x

Od: ahasver4*
Datum: 11.01.12 22:15

A Vy myslíte,že oni to řeší jak?Že pláčí na povel?Vidíte jen vodu,kteron jim na tvář nastříkají.Tvrdý povahy použíjí tu cibuli...:)

Datum: 11.01.12 22:16

Jsou herci, se dokáží rozplakat na povel:)

Datum: 11.01.12 22:36

Herci by se měli umět vcítit do role. Takže když točí něco k pláči, přijde jim to k pláči, a tak k tomu pláči fakt není daleko;). Ale taky se jim může pomoct různejma vodičkama, mastičkama atd...

doplněno 12.01.12 13:33:

Někdo dlouho nemrká, pak oči přivře, začne se mu třást ret a je to. Ale většina lidí, jak už tady bylo napsáno, se rozbrečí spíš při pomyšlení na svoji škodu, než na druhé..krutá pravda o nás lidech. *zed*

Datum: 12.01.12 12:05

Naprosto spolehlivě zabírá sebelítost. Znám spoustu lidí, kteří nezabrečí hned tak, ale když mluví o sobě (proč zrovna já, to si nezsloužím, vždyť jsem to myslel tak dobře, všichni se proti mně spikli, to je vůči mně nespravedlivé apod.), tak mají slzy v očích hned.

Ohodnoceno: 2x

Od: yqxqkjxph
Datum: 11.01.12 22:52
Ahoj,
funguje vzpomenout si na něco velmi ošklivého a skoro každý má nějaký takový zážitek. Ale vždycky se dá poznat, co je pravý brekot a co je jenom hrané.

Od: stribrnak*
Datum: 12.01.12 04:56

herci používají umělé slzy

Datum: 12.01.12 11:06

Už nevím, u jakého herce to bylo, ale vždycky když točil nějakou smutnou scénu a měl se rozplakat, tak mu režisér připomněl psa, kterého kdysi ten herec měl, a který umřel.

Datum: 12.01.12 11:52

Mi jde stáhnout koutky rtů dolu a zatřepat svaly v bradě a rtech, trošku přivřít oči a pak už je jen kousek k slzám. Jo a v duchu si říct, že je mi to tak strašně líto. Ne konkrétní věci, jen mi to všecko zabude líto. A brečím. *plac*Ale horší je, když mám trápení , nějaké veliké a pobrečet nemůžu. Nejde to, ikdyž vím, že by se mi ulevilo. A tak se mi smutek hromadí v dušičce a týrá mě nesmírně dlouho. To potom třepání brady nefunguje.*sok*

Od: krkovicka*
Datum: 12.01.12 12:08
Umím plakat když nekdo jiny pláče a ja se na něho soudstredim.Treba v seriálu Mash, tam prý plakaly v poslední scéne, ze seriál po 11 ti letech skončil a herci se takto mezi sebou loučili.
Je to jako zivnuti v davu/taky zivam :)

Od: anonym96
Datum: 18.03.14 22:53

Mě stačí jen o zívání číst a zívám :DD

Od: olaf71*
Datum: 12.01.12 15:34

mě stačí si vzpomenout na poslední výplatu a *plac*

Ohodnoceno: 1x

Od: marda
Datum: 18.03.14 08:13

Ahoj je to jednoduché :) v divadle mě učily, at si nepredstavuji staré spomínky protože to je potom akorát na deprese... ale udělat ze sebe spíš hysterku a v te hlavě si vše přetočit tak abych to v tu chvilku prožíval tak že plaču :) je to těžké, ale za měsíc se to dá naučit i za týden :)

Od: ivce
Datum: 18.03.14 16:53

Ahoj,ukazovali to v televizi na jedné herečce z primy. Vím, že jste psal/a aby jsme neodpovídali, že čilipapričkou, ALE ! Vždy když jde na scénu pod oči jí dají silný mentol, a ona pak brečí sama :)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.