Jak zase vzbudit zájem

Od: Datum: 03.01.13 22:09 odpovědí: 10 změna: 20.01.13 00:48

Krásny dobrý večer,přeji :)

Tahle moje otázka,bude nejspíš dost trapná k vzhledem mému věku:D,ale přesto jsem v nesnásízích a potřebuju nějakou zaručenou radu.

Můj muž začal lehce "zlobit" .Mám pocit,že se mi věnuje míň a míň.(Tím nechci říct,žě mě nemá rád) :).Ale asi jako každou ženskou ta mírná "odstrčenost" dost štve.Připadá mi,že když mu "dám" co chce,tak jsem mu na nějako dobu nějaka lhostejná.jinak pořád je na mně moc hodný a milý ,atak bych se potřebovala poradit,jak ho trošku pozlobit,abych u něj probouzela zájem VŽDY .:)Co chlapa u ženské vyprovokuje k tomu,aby si ji více vážili :).Třeba nějaká mírná ognorace z mé strany? Děkuji předem za jakoukoli odpověd :) :).


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.01.13 22:22
avatar

Proč si s ním nepromluvíte o tom, co Vám vadí?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vrtka94
Datum: 03.01.13 22:30

Promiňte,zapomněla jsem to napsat. :)

Říkala jsem mu to pár krát.Nejdřív na to celkem pamatoval,že bych chtěla potulit i přes den a né ,když má zrovna choutky.Pak už na to možná zase zapomněl a opakovala se ta stejná píseň. :(Nebudu pořád takhle "škemrat"... :(

Od: sany*
Datum: 04.01.13 01:47

Nesnažte se mu pořád podlízat,zahrajte si někdy na nedobytnou..chlapy si rádi hrají na lovce ;) ..Pokud mu vždy dáte,to co si umane,je jasné že dostává tak všechno co potřebuje a ani se o to nějakým způsobem nesnaží..Někdy mu třeba odmítněte sex..nebo nevím co po vás bude ještě ,,chtít" :D ..

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.13 00:48

Pokud mají doma manželku, tak už mají muži uloveno. Stane-li se "nedobytnou", tak je chlap pravděpodobně lovit půjde, ale někam jinam. Přece nebudete chytat pořád do kola to samé zvíře?

Já se setkat s odmítáním sexu z podobných důvodů, tak to pochopím tak, že vztah nenávratně směřuje ke svému konci.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: artemio2*
Datum: 04.01.13 06:39

Možná by pomohlo vzbudit trošku žárlivosti z jeho strany.Stačí tajemná sms od kamarádky,nebo v týdnu vyrazit někam posedět a klidně přijít ovíněná a v náladě.Uvidíš ten tanec.Nestačíš se ani svléct a bude tulení až do rána.Tohle zabere spolehlivě,ale pozor-s citem a nepředávkovat.Ale také neprozrazovat a ponechat si to jako malé tajemství.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 20.01.13 00:39

Na 99% by taková akce dopadla jinak, než si myslíte. 33% = žárlivci, kteří by z toho začali dělat scény, 33% = nežárliví, kteří by podobnou akci ignorovali, což by nejspíš tazatelku urazilo, 33% = muži, kteří už o ženu ztratili zájem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.01.13 06:41
avatar

Asi by pomohlo, kdybyste se začala chovat jinak, než na co byl zvyklý. Ať se snaží zase pro změnu on, ať on přemýšlí, co je špatně. Třebas na něco přijdete. Když se budete pořád vemlouvat a přemlouvat, tak to jen akorát otráví.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: smakaballl*
Datum: 19.01.13 21:54

dobrý večer

tak přesně to samý bych potřeboval poradit ale obráceně

já jsem chlap a nevím jak vzbudit zájem nebo malou žarlivost u manželky .

předem dík za radu *cteni*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.01.13 22:05
avatar

Narušit stereotyp - obyčejně je to tak, že chlap přijde z práce, večeří se, něco se udělá, doma je uklizeno, děti najezeny a hrají si v pokoji atd. Prostě tohle se musí změnit. Žádné "jednou za uherský rok přivítat manžela v erotickém prádelku". Někde jsem narazila na větu, která to dobře popisovala. Už si ji moc nepamatuji, ale vzkaz byl jasný - ženy se často po svatbě a dětech stávají matkami a manželkami a zapomínají na to, co byly předtím - milenkami (nemyslím "milenku" jako mimomanželský vztah, ale jako "svou milou"). Z chlapů se zase stávají "otcové" a tzv. "zfotrovatí" - není pro koho se namáhat, když doma má "jisto". Tyhle problémy napraví jen rázná změna chování a jednání celkově - ze začátku např. najít společný koníček (třeba i nový), který nabízí spoustu příležitostí k tulení - kino, trampování, hvězdárna atd. (a bez dětí v pěkném oblečení). Prostě dělat to, co se dělá na začátku vztahu, kdy chlap "dobývá" a "předvádí se" (znalostmi o táboření atd.).

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 20.01.13 00:44

Ze všeho nejvíc by pomohlo, kdyby vám konečně došlo, že v dnešní emancipované době můžete převzít iniciativu k něžnostem Vy. Váš muž zřejmě necítí tak často potřebu se tulit, což není jeho chyba. Pokud něco chcete, řekněte si o to a začínejte vy. Proč by měl za vámi chodit muž? Z toho, co popisujete vůbec nevyplývá, že by si vás váš muž nevážil. Problém začne až ve chvíli, kdy vás bude odmítat.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.