Jak oslovit holku na bruslích

Od: odpovědí: 7 změna:

Dobrý den zítra jdu s kamarády na brusle na led na večerní bruslení a vím že tam bude holka která se mi už delší dobu líbí a chatuju sní a nevím jak bych jí měl zítra na těch bruslích oslovit.
Předem díky za odpověd´.

7 odpovědí na otázku

 

 


3x

Čavec Jakub. Na bruslení to jde uplně samo. Určitě taky ví, že tam jdeš. Tak jed za ní, pozdrav jí a zeptej se s kým tam je a jestli se nechtějí přidat k vám, do party. Hlavně musíš kámoše na to připravit, vysvětlit jím o co ti jde. Taky musíš vymyslet nějakou zábavu, aby tam holky nestály, jak buchty na pekáči. My pokaždé začli jezdit vlak, nebo ve dvojicích začli honit další dvojici, kdyby to nevycházelo do páru, tak se kluci vystřídali, aby holka nestála, nebo nejezdila sama. Ale je tolik věcí co se dá dělat, určitě na něco příjdeš. Tak at se to vydaří čau.

 


1x

Já bych to nechal na konkrétní vzniklou situaci, připravuji se a bude se mi to zdát čím dál víc blbější.. a pak nic. Hlavně nezačít a pak mlčet.

 


0x

Jestli chatujete tak se s ní normálně domluv ) Zeptej se předem na chatu jestli si s tebou nevím - objede jedno kolečko či co já vím.. No a pak za ní normálně přijď

 


0x

kdyz ji porazis tak ji pak pozves na kafe a je

 


0x
Já bych si obul na nohy kačenky.

 


0x

Oslov jí uplně normálně.Přibrusli k holce a řekni jí Čau jak se máš? nebo stačí Čau ,aby věděla že vůbec že jsi.Třeba se jí taky líbíš a v tom davu si tě ani nevšimne.Uvidíš její reakci a když bude pozitivní stačí úsměv tak za dalších 10 po pár minutách a pár kolečkách se jí zeptej jak se má a pak jí třeba pozvi do kina nebo na další bruslení .

Tak držím pěsti..:) A neboj se!

 


0x
avatar kapkanadeje

Pozdrav a s úsměvem na rtech jí řekni, že jsi rád, že jí vidíš a že je dobře, že přišla. Na to určitě bude nějaká odezva z její strany a prostor pro další přátelskou komunikaci mezi vámi.;)

doplněno 20.11.11 12:18:

Můžeš samozřejmě pochválit i její sportovní nadání, nebo se jí případně nabídnout jako učitel.:)

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]